"Hotel Paradise". Chris zostanie ojcem! Zaledwie pół roku temu rozstał się z Mariettą

Chris z programu "Hotel Paradise" pochwalił się zdjęciem z testem ciążowym. Jego nowa dziewczyna spodziewa się dziecka. Marietta - poprzednia partnerka chłopaka - złożyła mu gratulacje.

Chris i Marietta zostali zwycięzcami pierwszej edycji "Hotelu Paradise" na antenie TVN. Para zaczęła związek podczas programu i w finale zdobyła wielką miłość oraz sto tysięcy złotych. Miłość zakończyła się jednak już kilka miesięcy po emisji show, ale Chris przez te pół roku nie zasypiał gruszek w popiele. Ogłosił, że spodziewa się dziecka!

Klaudia El Dursi, Julia Kamińska"Hotel Paradise" i "Brzydula" razem na sylwestrze. Znamy szczegóły

"Hotel Paradise". Chris zostanie ojcem. Marietta gratuluje

Mężczyzna we wrześniu ogłosił, że spotyka się z 22-letnią modelką Moniką Czajkowską. Zmienił też wtedy podejście do mediów społecznościowych i przestał informować obserwatorów o wszystkich szczegółach swojego życia, co działo się, kiedy był w relacji z Mariettą. Po rozstaniu jest jednak z Mariettą w dobrych relacjach i przyjacielskich stosunkach, o czym zresztą świadczy jej komentarz na profilu ekschłopaka. W niedzielny wieczór uczestnik "Hotelu Paradise" opublikował na Instagramie zdjęcie damskiej dłoni trzymającej test ciążowy, wskazujący dwie kreski. W tle widzimy śpiącego Chrisa. 

Najpiękniejszy poranek w moim życiu. Moje największe szczęście w szczęściu. BĘDĘ TATĄ! Nie mogę się DOCZEKAĆ! We are waiting for YOU... - napisał wzruszony przyszły ojciec.
 

Matt i Ania z 'Hotelu Paradise' i Aga z 'Love Island'"Hotel Paradise". Matt ma kontakt z Anią. Co na to Aga z "Love Island"?

Najpopularniejszym komentarzem pod wpisem okazał się być komentarz jego byłej dziewczyny. Marietta nie była zbyt wylewna w swojej wypowiedzi, ale zdecydowanie okazała nią wsparcie dla Chrisa i jego dziewczyny.

Gratulacje - napisała, dodając uśmiechniętą i zakochaną emotkę.

W programie "Hotel Paradise" uczucie Chrisa i Marietty wyglądało na naprawdę szczere. Para była bardzo racjonalna i zależało im na sobie nawzajem. Jednak związek w raju a związek w prawdziwym życiu, to, jak się szybko okazało, dwie różne rzeczy. Relacja nie przetrwała próby czasu i już kilka miesięcy po emisji programu wyszło na jaw, że Chris i Marietta nie są razem.

Warto wspomnieć, że i ona odnalazła już nową miłość. Niedawno podczas Q&A, które zorganizowała na Instagramie, uczestniczka programu zasugerowała, że możliwe, że już nawet przedstawiła internautom swojego wybranka. 

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Łukasz pomaga Marietcie w urządzaniu mieszkania