"Rolnik szuka żony". Świąteczny odcinek nie zostanie wyemitowany w Boże Narodzenie. Kiedy będzie można go obejrzeć?

"Rolnik szuka żony". Za nami siódma edycja programu. Lada moment będziemy mieli jednak okazję zobaczyć uczestników nie tylko ostatniego sezonu, ale też poprzednich. Wszystko w odcinku świątecznym, wyjątkowo wyemitowanym w innym terminie niż zwykle.

"Rolnik szuka żony" przyciąga przed telewizory wielu widzów, którzy chętnie śledzą losy bohaterów kolejnych edycji. Za nami już siedem odsłon, a kolejne finały nie były ostatnią możliwością, by zobaczyć uczestników. Czeka nas jeszcze wydanie świąteczne, w którym Marta Manowska odwiedzi rolników poszczególnych edycji w ich domach, by zobaczyć, jak obecnie żyją i co u nich słychać. Z ustaleń portalu WP Show wynika, że w specjalnym wydaniu "Rolnika" zobaczymy między innymi Bardowskich, Borysewiczów, Walczaków, Korolów oraz Kościeszów. Nie zabraknie też uczestników znanych z ostatniej edycji.

Co roku świąteczny odcinek emitowano w jeden z dni świątecznych. W tym roku jednak postanowiono ułatwić widzom, przyzwyczajonym do niedziel i godziny 21.15, obejrzenie programu.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Sara świętuje zaręczyny

"Rolnik szuka żony". Kiedy świąteczny odcinek?

Niedawno Marta Manowska zapowiadała, że odcinek specjalny w świątecznej oprawie będziemy mogli obejrzeć w Boże Narodzenie. Przypomnijmy, że o emisji napisała jeszcze przed finałem siódmej edycji.

Odcinek świąteczny też będzie. W pierwszy dzień Świąt. I to jaki! - pisała prowadząca, Marta Manowska.

Okazuje się jednak, że plany uległy zmianie, gdyż w bożonarodzeniowym rozkładzie Telewizji Polskiej zabrakło programu "Rolnik szuka żony". W pierwszy dzień Świąt o godzinie 20 w TVP1 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek serialu "Osiecka", a godzinę później - film dokumentalny "Krzysztof Krawczyk. Całe moje życie". Kiedy więc zobaczymy świąteczny odcinek "Rolnika"?

Na odcinek specjalny programu "Rolnik szuka żony" będziemy musieli jeszcze trochę zaczekać. Jego emisję zaplanowano na niedzielę po świętach, a to oznacza, że show obejrzymy dopiero 27 grudnia o godzinie 21.15 w TVP1 - czyli o tej samej porze, co wszystkie odcinki "Rolnik szuka żony" do tej pory.

Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.