"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek wreszcie jest szczęśliwie zakochany. "Tyle facetów było, a ja go wzięłam. Każdy się dziwi"

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" jest w związku. Kim jest jego wybranka?

Osiem lat temu na antenie stacji Polsat Play został wyemitowany program "Chłopaki do wzięcia". Pojawili się w nim mieszkańcy małych wsi i miasteczek, którzy nie mogą znaleźć miłości. Od pierwszego odcinka aż do dziś jednym z głównych bohaterów jest Krzysztof, tzw. Bandziorek. Przez ten okres nie udało mu się stworzyć trwałego związku - aż do teraz! Właśnie pochwalił się, że znalazł wymarzoną dziewczynę.

Joanna Wielocha 'Chłopaki do wzięcia'Asia z "Chłopaków do wzięcia" przeszła ogromną metamorfozę

"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek jest zakochany

Krzysztof jakiś czas temu wylądował w więzieniu, a dwuletni pobyt wspomina jako koszmar. Narzekał na brak ciepłej wody, kiepskie jedzenie. Najbardziej brakowało mu kolegów i dziewczyn:

Tam nie ma kobiet, same chłopy. Nie można było wyjść - mówił na antenie.

Na szczęście te trudne chwile ma już za sobą i układa sobie życie prywatne. Dobry los uśmiechnął się do niego, gdy stał pod sklepem. Nieznajomi ludzie zaczepili go i zaproponowali pracę na gospodarstwie na Mazurach. Bandziorek przyjął ofertę. W nowym miejscu zamieszkania poznał wymarzoną dziewczynę. Pracodawcy poznali go ze swoją sąsiadką, Danutą. Kobieta jest nieco starsza od Krzysztofa, ma na swoim koncie wiele doświadczeń. Choć początkowo nie dawała szans tej znajomości, to szybko przekonała się do nowego kolegi:

Zaczęliśmy szczerze rozmawiać całą noc i tak to się wszystko zaczęło - wspomina kobieta.
Zobacz wideo W "Rolniku..." można znaleźć miłość

Doceniła jego dobre serce. Krzysztof od razu się zaangażował i już nawet obiecał, że będzie jej oddawać zarobione pieniądze - jednak na to nie przystała, ale ten gest ją poruszył. Nie ukrywa, że niektórzy są zaskoczeni jej wyborem:

Tyle facetów było, a ja Bandziorka wzięłam. Każdy się dziwi - opowiada.

'Chłopaki do wzięcia''Chłopaki do wzięcia' Screen z Ipla.com/ 'Chłopaki do wzięcia'

Zakochani niczego przed sobą nie ukrywają. Krzysztof, który trafił za kratki przez agresję wywołaną alkoholem, dalej lubi sobie wypić piwo. Danuta nie widzi w tym nic złego:

Ja mu nie zabronię, pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić. Toż to wszystko jest dla ludzi, ale nie żeby chlał, bo ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam. Jeżeli będzie mu zależeć, to będzie ze mną, jeśli nie, to straci mnie - ostrzega jednak.

Jaruś z 'Chłopaki nie płaczą'Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia" nagrał film pornograficzny

Myślicie, że Bandziorek znalazł prawdziwą miłość i w najbliższej przyszłości nie będzie chłopakiem do wzięcia?

Więcej o: