Sylwester z Polsatem 2020. Wśród wykonawców Beata Kozidrak. Za to wróżbita Maciej przewidzi przyszłość

Polsat ogłosił listę gwiazd, które wystąpią podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Prócz takich sław, jak Beata Kozidrak, jest też kilka zagranicznych nazwisk. Stacja przygotowała również naukę tańca i... wróżby.

Koronawirus pokrzyżował wszystkim sylwestrowe plany. Ze względu na pandemię powitanie Nowego Roku w podróży, na imprezie, czy na mieście ze znajomymi, nie wchodzi w grę. Jedną z niewielu bezpiecznych opcji jest za to spędzenie go przed telewizorem, słuchając wykonawców, którzy jak co roku zaśpiewają te same, doskonale wszystkim znane hity.

Jacek Kurski"Sylwester Marzeń" TVP jednak w plenerze! Jacek Kurski zorganizuje imprezę w Ostródzie

Kto wystąpi na Sylwestrze z Polsatem 2020?

Stacje telewizyjne początkowo zawiadomiły, że odwołały wielkie, plenerowe koncerty i zmuszone były zadowolić widzów nagraniami prosto ze studia. TVP podjęło zaskakującą decyzję i wynajęło amfiteatr w Ostródzie, jakby impreza jednak miała odbyć się w plenerze.

Polsat według początkowych ustaleń ucieszy widzów imprezowymi materiałami nagranymi wcześniej nie w jednym, a aż w dwóch studiach. Wydarzenie poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon z Rafałem Maserakiem. Stacja poinformowała już widzów, kto wystąpi podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Swoją obecność i wykonanie największych hitów potwierdziła już Doda, Bajm, Sylwia Grzeszczak, Czadoman, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Sławomir, Michał Szpak, Daj to głośniej, Liber&InoRos. Wystąpi też uwielbiana w naszym kraju Loona w piosence "Bailando" i "Vamos a la Playa". Starszą widownię ucieszy też obecność zespołu Fun Factory oraz Boney M. Oprócz samych występów muzycznych Polsat przygotował też dla widzów horoskop na nadchodzący rok, który przedstawi Wróżbita Maciej, a Rafał Maserak pokaże, jak nauczyć się tańczyć w domu. 

Zobacz wideo Jak wyglądał Sylwester 2019 w Szczecinie?

Nina Terentiew, Paulina Sykut, Krzysztof Ibisz"Taniec z gwiazdami" znika z telewizji? Media donoszą, że nie będzie kolejnej edycji