Lara Gessler pokazała kawałek swojego salonu. "Poniedziałkowy chaos" na łososiowej kanapie. Uwagę zwraca ozdoba na ścianie

Lara Gessler podzieliła się zdjęciem prosto z salonu, gdzie łapie "chwilę wytchnienia".

Lara Gessler związała się z Piotrem Szelągiem w 2019 roku. Kilka miesięcy później para zaręczyła się, a tuż przed narodzinami córki zakochani postanowili się pobrać. Nena przyszła na świat dwa miesiące temu, a od czasu porodu Lara pokazuje w mediach społecznościowych, jak dużą radość sprawia jej macierzyństwo.

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć

Na instagramowym profilu córki Magdy Gessler nie brakuje fotografii z pociechą. Lara pokazuje uroki macierzyństwa, można podziwiać także jej mieszkanie. Niedawno pisaliśmy o tym, że Lara opublikowała zdjęcie ze śpiącą w chuście Neną, a w tle widać było łazienkę. Teraz pojawiła się nowa fotografia, tym razem z salonu Gessler.

Magda Gessler i jej wnuczka Neną Gessler-SzelągMagda Gessler wreszcie poznała wnuczkę, jednak nie mogła jej przytulić. "Już nie mogła wytrzymać"

Lara Gessler na zdjęciu z Neną w salonie

Lara podzieliła się zdjęciem, na którym widzimy ją leżącą z Neną na łososiowej kanapie. "Chwila wytchnienia" to pora po karmieniu. Przypomnijmy, że jakiś czas temu Piotr Szeląg pokazał Larę Gessler w intymnym momencie. Z kolei niedawno Lara pokazała, jak karmi Nenę na łonie natury.

Na najnowszym zdjęciu świeżo upieczona mama ma na sobie ubrania w odcieniach beżu. Na ścianie wisi gustowny kilim, zaś na podłodze leży dopasowany kolorystycznie dywan. W opisie zdjęcia Lara zwróciła na uwagę na panujący chaos.

Ciesząc się chaosem - opisała zdjęcie.
 

Delikatnym nieporządkiem można rzeczywiście nazwać nieułożone poduszki, koc leżący na oparciu kanapy czy kable na podłodze, jednak obserwatorzy jednogłośnie stwierdzili, że to "żaden bałagan". W komentarzach pojawiły się liczne komplementy.

Lara GesslerLara Gessler czeka na wspólne oglądanie bajek Disneya z Neną

Dzień dobry. Najważniejsze, że jesteście szczęśliwi w tym pięknym chaosie. Miłego dnia, kochani.
Cudowny przekaz. Wyglądacie bosko.
Poniedziałkowy chaos to najlepsza rzecz pod schowanym słońcem. Cieszcie się nim i sobą nawzajem.
Najpiękniejszy widok - pisali internauci.

Trzeba przyznać, że od uroczej fotografii wręcz bije pozytywna energia.

Więcej o: