"The Voice of Poland 11". Krystian Ochman walczy o zwycięstwo. Talent odziedziczył w genach. Jest wnukiem gwiazdy muzyki

Krystian Ochman już niedługo zawalczy w finale 11. edycji "The Voice of Poland". Okazuje się, że talent odziedziczył po sławnym dziadku.

Finał 11. edycji "The Voice of Poland" zbliża się wielkimi krokami. W najbliższą sobotę 5 grudnia czterech finalistów zmierzy się ze sobą i zawalczy o zwycięstwo. Na scenie zobaczymy Krystiana Ochmana, Annę Gąsienicę-Byrcyn, Jędrzeja Skibę i Adama Kalinowskiego. Już teraz mówi się, że spore szanse na zwycięstwo ma Krystian Ochman. Nic dziwnego. Okazuje się, że muzyczny talent odziedziczył w genach.

Znamy finalistów programu 'The Voice of Poland'"The Voice of Poland". Poznaliśmy finalistów!

Zobacz wideo Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

Krystian Ochman jest wnukiem gwiazdy muzyki

Krystian Ochman jest w drużynie Michała Szpaka. Wokalista zdążył już podbić serca widzów i udowodnić, że zasługuje na udział w finale. Śpiewa od lat, ale nie od razu wiedział, co chce robić w życiu. Urodził się i wychował w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy raz na scenie wystąpił w szkolnym przedstawieniu, które miał okazję oglądać jego dziadek, słynny na całym świecie śpiewak operowy - Wiesław Ochman. Usłyszał on wnuka i zaczął namawiać go by poszedł na Akademię Muzyczną w Katowicach.

Martyna 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Zdjęcie Martyny skomentował kandydat Magdy. "Nie kuś truskaweczko"

Krystian wziął sobie słowa serca do dziadka i rozpoczął muzyczną edukację. Okazuje się, że dziadek Wiesław jest wzorem do naśladowania i idolem Krystiana, czego uczestnik "The Voice of Poland" nie ukrywa i chętnie chwali się wspólnymi zdjęciami na Instagramie.

 

Można podejrzewać, że teraz jest bardzo dumny zarówno z rozwoju talentu swojego wnuka, jak i jego kariery.

Niedługo się przekonamy, czy Krystian Ochman wygra "The Voice of Poland".

Zobacz też: "The Voice of Poland". Ostre słowa Tomsona w TVP. "Kłamstw powtarzanych jest za dużo ostatnio"