Mikołaj Śmieszek w "Dzień dobry TVN". Jedną sesję z "Top Model" chciałby powtórzyć. "Nie dałem z siebie wszystkiego"

Mikołaj Śmieszek, zwycięzca dziewiątej edycji "Top Model" był gościem "Dzień dobry TVN". Opowiedział prowadzącym o planach na przyszłość i zdradził, co czuł po werdykcie w finałowym odcinku programu.

Mikołaj Śmieszek zwyciężył dziewiątą edycję "Top Model". Świeżo po wygranej pojawił się w "Dzień dobry TVN", gdzie odpowiadał na pytania dotyczące między innymi planów na przyszłość, reakcji po ogłoszeniu werdyktu i... najtrudniejszego zadania w programie.

Mikołaj Śmieszek z "Top Model" gościem w "Dzień dobry TVN"

Zwycięzca "Top Model" Mikołaj Śmieszek zasiadł na kanapie w "Dzień dobry TVN". Chłopak bardzo dobrze poradził sobie z pytaniami prowadzących, mimo że nie ma jeszcze dużego doświadczenia w wypowiedziach na żywo. Z pewnością towarzyszył mu duży stres, jednak odpowiadał rzeczowo i spokojnie. Na początku dowiedzieliśmy się, jak rodzina Mikołaja zareagowała na jego udział w programie modowym. Wcześniej zajmował się piłką nożną, a dopiero niedawno stwierdził, że spróbuje swoich sił w innej dziedzinie.

To była sensacja, byłem piłkarzem, a luźno rzuciłem, że może spróbuję w modelingu. Rodzice się cieszyli, ale byli zaskoczeni, chociaż tak naprawdę przyzwyczaili się, gdy przez trzynaście tygodni rutynowo, co tydzień oglądaliśmy odcinki z moim udziałem - tłumaczył Mikołaj.

W dalszej części finalista opowiedział o najtrudniejszym zadaniu, z którym przyszło mu się zmierzyć w "Top Model".

Wszystkie zadania mnie cieszyły, ale jednak tę sesję nago bym powtórzył, żałuję, że nie dałem z siebie wszystkiego i wtedy właśnie miałem najgorsze zdjęcie - opowiadał chłopak.

Na koniec Mikołaj wspomniał o tym, jak czuł się w momencie ogłoszenia wyników i zdradził, że na początku nie wiedział, co myśleć.

W środę wieczorem ciężko mi było okazać emocje, bo nie wiedziałem, jak się ustosunkować. Poza tym to jest wielki obowiązek i będę musiał udowodnić, że zasłużyłem na wygraną - opowiedział.

O planach na przyszłość mówi z dużą rezerwą.

Szczerze to nie wiem, wszystko się wyjaśni - będę się starał. Uważam, że program dał mi podstawy do pracy, ale wygrana wymusza na mnie wejście na wyższe obroty - podsumował.

Myślicie, że osiągnie sukces w modelingu czy pójdzie w stronę bycia celebrytą? 

Zobacz też: "Top Model". W finale poruszono sprawę Dominica. Produkcja zwróciła się do widzów

Zobacz wideo Karolina i Agnieszka z kanału Power Girls zagrały w Koło Plotka
Więcej o:
Copyright © Agora SA