"The Four. Bitwa o sławę". Jury i prowadząca zaśpiewają w Wielkim Finale na żywo!

Już w piątek 13 listopada decydujące starcia w polskiej edycji "The Four. Bitwa o sławę". Na muzycznej arenie, na której rozegrają się najgorętsze bitwy tego roku, zobaczymy również dwa występy specjalne!

To będzie muzyczne trzęsienie ziemi! Wieczór pełen muzycznych emocji i spektakularnych pojedynków uświetnią niezwykłym występem Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach. Na scenie "The Four" zaśpiewa też Natalia Szroeder. Występy jurorów i prowadzącej z pewnością podgrzeją atmosferę wokół finałowych starć w "The Four"!

Zobacz wideo Natalia Szroeder miała wypadek na planie programu

"The Four". Wielki finał!

A komu widzowie otworzą drogę do bitwy o sławę? Szansę ma każdy, kto przynajmniej raz siedział na krześle "The Four": Sabina Jeszka, Kuba Krupski, Julia Szwajcer, Ewa Ekwa i Filip Czarnecki. Kto to z nich okaże się faworytem jurorów?

Czy powracająca dwójka uczestników odzyska swoje fotele i wyeliminuje Magdalenę Krzemień, Samiego Harba, Karolinę Leszko lub Martina Fitcha w Wielkim Finale „The Four”? O tym, kto wygra "Bitwę o sławę" zdecydują widzowie w głosowaniu na żywo za pośrednictwem strony internetowej. Na triumfatora czeka 100 tysięcy złotych!

Więcej o: