Ostateczne starcie w "The Four. Bitwa o sławę". Kto jest w finale, kiedy i gdzie można go obejrzeć?

Dziś wieczorem rozegra się finał pierwszej edycji "The Four. Bitwa o sławę". O losach uczestników zadecyduje jury w składzie: Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach oraz głosy widzów.

Już w piątkowy wieczór poznamy finałową ekipę "The Four. Bitwa o sławę". Widzowie i jury: Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach zdecydują o zwycięstwie jednego z uczestników. Kiedy dokładnie dowiemy się, kto wygra?

"The Four. Bitwa o sławę" - kogo zobaczymy w finale?

Ostateczne starcie w "The Four. Bitwa o sławę" rozegra się już dziś wieczorem. Uczestnicy wchodzący po czwartym, przedostatnim odcinku w skład Wielkiej Czwórki automatycznie znaleźli się w finale edycji, jednak miejsc jest sześć - pozostałe dwa zajmą osoby, które powrócą do gry za sprawą głosowania internautów. Do końca soboty widzowie mogli zdecydować, kto stanie do walki. Wiadomo, że będą to dwie osoby z następujących: Sabina Jeszka, Kuba Krupski, Julia Szwajcer, Ewa Ekwa lub Filip Czarnecki. 

Zagwarantowane miejsca w finale ma na ten moment Magdalena Krzemień, Sami Harb, Karolina Leszko i Martin Fitch.

Zobacz też: "The Four. Bitwa o sławę". Natalia Nykiel oszukała całą Polskę!

 

"The Four. Bitwa o sławę" - kiedy finał?

Finał "The Four. Bitwa o sławę" rozpocznie się już dziś, w piątek o godzinie 22 na antenie Polsatu. To właśnie wtedy cztery osoby staną do walki oraz kolejne dwie, które wcześniej odpadły, ale zostały ponownie wyłonione w internetowym głosowaniu. W sumie sześcioro wokalistów zawalczy o kontrakt z wytwórnią muzyczną oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych. Swoich faworytów wskażą widzowie oraz jurorzy programu: Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach.

Sprawdź: Elegancką odzież na Avanti24.pl!

Zobacz wideo Natalia Nykiel w "The Four. Bitwa o sławę" [zapowiedź]

Macie swoje typy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.