18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

"Naked Attraction". Uczestnik show w szoku, bo zobaczył sześć nagich kobiet. Uciekł ze studia. "Przepraszam, potrzebuję chwili"

W ostatnim odcinku brytyjskiego show "Naked Attraction" uczestnik nie wytrzymał widoku nagich kobiet i musiał ochłonąć. Opuścił studio.

Uczestnik "Naked Attraction", 23-letni Brian niemal zemdlał, gdy zobaczył przed sobą sześć nagich kobiet. Powiedział, że potrzebuje chwili i wyszedł ze studia. Co go tak zszokowało?

Brian z "Naked Attraction" wyszedł ze studia, gdy zobaczył nagie kobiety

"Naked Attraction" to brytyjski program stacji Channel 4, w którym przed jednym uczestnikiem staje kilka kandydatek znajdujących się w odizolowanych, przezroczystych kapsułach. Na początku nie widać ich twarzy, powoli są odkrywane jednak od dołu do góry. Wszystkie są nagie, a chłopak stopniowo eliminuje poszczególne osoby, których ciała nie przypadły mu do gustu. Na końcu wybiera, z kim chciałby iść na randkę i poznać bliżej - tym razem już w ubraniu.

Zobacz też: Francesca z "Too Hot to Handle" już zapomniała o Harrym. Teraz ma dziewczynę! Jest równie piękna co uczestniczka show

Już za kilka dni rusza nowy sezon kontrowersyjnego (nawet jak na Wielką Brytanię) programu, dlatego produkcja zdecydowała się ujawnić krótki fragment zapowiedzi, co się będzie w nim działo. Wiadomo, że jednym z uczestników będzie Brian, który jest prawiczkiem i nigdy wcześniej nie widział na żywo nagiej kobiety. 23-latek będzie tak ogromnym szoku, gdy zobaczy rozebrane od pasa w dół dziewczyny, że zdecyduje się opuścić studio. Gdy chłopak zacznie zasłaniać ręką twarz i ciężko wzdychać z dosyć przerażoną miną, prezenterka Anna Richardson zapyta go, czy wszystko w porządku.

Wszystko okej, Brian? Wyglądasz słabo - pyta prowadząca.

23-latek wyglądał na mocno przytłoczonego sytuacją.

Przepraszam, potrzebuje chwili. Mogę... odejść na moment?  - powiedział uczestnik i szybko opuścił studio.

Nie wiadomo, jak ostatecznie zakończy się udział Briana w "Naked Attraction". Tego widzowie mogą dowiedzieć się w trakcie nowego sezonu, który rozpocznie się we wtorek 10 listopada o 22.20 na Channel 4.

 

"Naked Attraction" pod ostrzałem krytyki

Stacje telewizyjne w Wielkiej Brytanii lubią karmić swoich widzów tego rodzaju programami, jednak "Naked Attraction" okazało się naprawdę bardzo odważne. Od początku emisji program jest pod ciągłym ostrzałem zniesmaczonych widzów, piszących skargi. Zarzuca mu się prezentowanie nagości i nadmierną seksualizację, jednak produkcja odpiera te ataki, twierdząc, że przecież jest to show wyłącznie randkowe, zaś prezentowane ciała nie są pokazywane w podtekstach erotycznych. Dodatkowo godzina emisji programu również jest uznawana za "bezpieczną" dla tego typu produkcji. Niezależnie od krytyki, która ciągnie się za "Naked Attraction" od pierwszego odcinka, program doczekał się właśnie szóstej edycji i coś nam mówi, że to nie jest koniec.

Zobacz wideo Za kim z programu Hotel Paradise najbardziej tęskni Martyna?
Więcej o: