"Rolnik szuka żony". Naga wybranka Józka i pierwsze kłótnie o Dawida. "Masz parcie na szkło"

Magda i Agnieszka zarzucają Martynie grę? Wybranki Dawida uważają, że dziewczyna jest przez rolnika faworyzowana. Pierwsze zgrzyty w programie...

Kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" wzbudził silne emocje, bowiem pomiędzy uczestnikami pojawiły się już pierwsze niesnaski. Najwięcej mocnych wypowiedzi padło z ust wybranek Dawida. Magda i Agnieszka uważają, że mężczyzna faworyzuje Martynę i gra przed kamerami. 

Dawid z "Rolnika..." ma pakt z Martyną?

Miniony odcinek miłosnego show o rolnikach rozpoczął się od porannych pobudek. Magda i Agnieszka od samego świtu nie ukrywały żalu do Dawida, który dzień wcześniej wybrał się na wieczorną kilkugodzinną rozmowę z Martyną, jednocześnie zaniedbując pozostałe uczestniczki. 

Wczoraj pomiędzy Dawidem a Martyną powstały różne pakty. Wyrzucanie śmieci zajęło im... No, godzinę czuwałyśmy z Magdą i poszłyśmy spać, więc pewnie dłużej. Czułyśmy się wczoraj naprawdę zawiedzione sytuacją, bo stałyśmy z boku i liczyłyśmy na wyjaśnienie, ale nie było nic wspomniane o wczorajszym wieczorze. Czekam na rozwój sytuacji. Uważam, że Dawid inaczej zachowuje się przed kamerą, a inaczej poza - mówiła Agnieszka. 

Dziewczyna przedstawiła swoje obawy i obserwacje bezpośrednio Dawidowi, twierdząc, że rolnik ma parcie na szkło. 

Mam takie wrażenie, że masz trochę parcie na szkło. Nie wydaje mi się, ja ufam swojej intuicji. 

Dawid zaprzeczył tym oskarżeniom i wyraził nadzieję, że Agnieszka zmieni swoje zdanie. 

No zobaczymy, mamy jeszcze parę dni. Może zmienisz o mnie zdanie - skwitował.

A co na temat romantycznego wieczoru z rolnikiem miała do powiedzenia Martyna?

Finał mojej wieczornej rozmowy z Dawidem jest taki, że bardzo dużo nas łączy - wspólne myślenie o przyszłości, ale tez wspólne doświadczenia z przeszłości. 
 

U pana Józefa natomiast znów przewinął się żartobliwy erotyczny wątek. Rolnik budził swoje wybranki, kiedy zza drzwi usłyszał głos Apolonii, która krzyczałą, by mężczyzna nie wchodził do pokoju, ponieważ była... naga.

Nie, nie, ja jestem naga - zawołała uczestniczka show.

Józek nie mógł przepuścić takiej okazji i zaoferował koleżance swoją pomoc:

Apolonia, pomogę Ci się ubrać. Daj, to ja Ci tam naciągnę - mówił rozbawiony.

Jaki będzie kolejny etap relacji pomiędzy starszym rolnikiem i jego wybranką?

Zobacz wideo Bardowscy z "Rolnika..." budują dom!