"Top Model". Gracja Kalibabka zapozowała nago. Uczestnicy się jej boją: Wszystko zrobi po trupach do celu

Gracja Kalibabka z "Top Model" zapozowała nago w środowym odcinku przy okazji specjalnej sesji. Córka Jerzego Kalibabki w dalszym ciągu nie dogaduje się z uczestnikami, którzy zarzucają jej, że swoim zachowaniem dąży "po trupach do celu".

W "Top Model" emocje stale rosną. Pośród uczestników widać wyraźną konkurencję, a niektóre osoby są już teraz posądzane jako te, które utrudniają innym osiągnięcie jak najlepszych rezultatów swoich działań. Tak właśnie sytuacja wygląda w przypadku Gracji Kalibabki i Karoliny, które jest wyraźnie zirytowana zachowaniem koleżanki.

"Top Model". Gracja Kalibabka pozuje w nagiej sesji i kłóci się z Karoliną

Gracja Kalibabka nie dogaduje się ze sporą częścią uczestników w domu modeli. Już od początku tej edycji "Top Model" nie zyskała sympatii Karoliny, która uważa, że Kalibabka to bardzo samolubna dziewczyna i jest w stanie zrobić wszystko, by osiągnąć upragniony cel.

W tym odcinku było podobnie, bowiem uczestniczki zostały razem sparowane, by zrobić domową sesję zdjęciową. Najpierw to Karolina robiła Gracji zdjęcia, jednak Kalibabka nie była zadowolona z rezultatów. Z kolei gdy do dziewczyn podszedł Michał Piróg, który postawił sprawdzić, jak sobie radzą, okazało się, że Grecja nie zrobiła koleżance prawie żadnych zdjęć.

Ja tam w telefonie widzę czterdzieści zdjęć Gracji i dwa Karoliny - powiedział Piróg.

Karolina nie kryła zirytowania i wprost powiedziała o swoich zarzutach wobec młodszej koleżanki.

Ona jest taka samolubna i bez pomysłu na siebie. Podczas sesji kopiowała moje pozy. Wszystko zrobi tak po trupach do celu - powiedziała wkurzona Karolina.

Gracja z kolei nie widzi problemu i zaznacza, że opinia innych nie jest dla niej ważna.

Ocena innych nie jest dla mnie ważna, liczy się to, że mam bliskich ludzi wokół siebie i to najważniejsze. Ja się do krytyki przyzwyczaiłam - mówiła Gracja. 

Kolejnym zdaniem, przed którym stanęli uczestnicy "Top model" była naga sesja zdjęciowa. Oczywiście i tym razem córka Jerzego Kalibabki poradziła sobie wyśmienicie. Stwierdziła nawet, że w ogóle nie wstydzi się swojego ciała.

Jak mam kompleksy, to staram się je korygować. Zupełnie się nie wstydzę - mówiła dumnie Gracja.
 

Gracja Kalibabka z "Top model" straszy uczestników

Uczestnicy "Top model" zarzucali Gracji dziwne zachowania. Podczas wspólnego snu w pokoju, koło 2:00 w nocy zaczęły dziać się niepokojące rzeczy - Gracja Kalibabka mówiła przez sen, co przeraziło jej współlokatorów. Dziewczyny przeniosły się do innych pokoi, z kolei następnego dnia postanowiły porozmawiać z dziewczyną i zapytać, czy to zachowanie mogą być związane z wydarzeniami, które miały miejsce w hotelu - mieszkańcy domu modelek słyszeli dziwne dźwięki, ze ścian spadały obrazy, a lampki same się gasiły. Nie pomagał również fakt, że Gracja zachowywała się w nocy wyjątkowo przerażająco i nie pozwoliła innym spać.

W naszym domu starszy, a dokładnie straszy Gracja - powiedział Mateusz.
 

Kim był Jerzy Kalibabka?

Gracja Kalibabka jest córką znanego przestępcy Jerzego Kalibabki, który w latach 80. uwodził i okradał kobiety. Miał spotykać się z dwoma tysiącami kobiet, z którymi doczekał się aż 28 dzieci. Jerzy Kalibabka stał się inspiracją do stworzenia głośnego serialu "Tulipan". Naczelny uwodziciel PRL-u trafił na kilka lat do więzienia, a następnie wrócił do rodzinnego Dziwnowa. Wtedy poznał 16-letnią dziewczynę – związał się z nią na stałe. Para doczekała się piątki dzieci, w tym Gracji i Jacka, którzy postanowili spróbować swoich sił w programie Top Model.

Kibicujecie jej?

Zobacz też: "Top Model". Gracja Kalibabka podpadła Joannie Krupie. Dostała ostatnią szansę, ale widzowie są oburzeni. "Jakim cudem została?"

Zobacz wideo Przerwy w nagraniach "Top Model" Joanna Krupa spędza ze swoją córeczką
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.