"Love Island". Mikołaj zdradził, która uczestniczka z nowej edycji podoba mu się najbardziej. Sylwia jest załamana jego wyborem

Mikołaj Jędrusczak i Sylwia Madeńska bacznie przyglądają się nowej edycji "Love Island". Zdradzili, kto spodobał im się najbardziej.

Już od kilku tygodni na antenie Polsatu możemy oglądać drugą edycję "Love Island". Przypomnimy, że po zwycięstwo w pierwszym sezonie reality-show sięgnęli Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Od ich wygranej minął prawie rok, a ci wciąż są razem. Co więcej, występują wspólnie w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo wielu zajęć znajdują oczywiście czas na śledzenie losów uczestników nowej edycji "Love Island". W jednym z najnowszych wywiadów Mikołaj zdradził, która dziewczyna podoba mu się najbardziej. To nie spodobało się Sylwii. 

ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Wiemy, komu kibicują widzowie. Wytypowano też pary o małych szansach. Wśród nich osoba, która opuści wyspę

"Love Island". Mikołaj wybrał swoją faworytkę drugiej edycji 

Mikołaj i Sylwia poznali się dzięki "Love Island", więc nic dziwnego w tym, że bacznie obserwują co dzieje się w nowej edycji. W rozmowie z reporterką "Party" Mikołaj zdradził, że gdyby był uczestnikiem bieżącej edycji, to wybrałby Julię. 

Wiem, jak wygląda ten program i wiem, jaki jest czas abstynencji od wszystkich rzeczy przed programem. Z 15 metrów bym tak uważał-tłumaczył swój wybór Mikołaj.

Sylwia przyznała, że jest załamana jego decyzją. Uważa, że ma mało wyszukany gust. 

Jest to załamujące, że typ urody, który jest standardowy, bo można się tak operacyjnie po prostu upiększyć, jest pociągający dla faceta. Dla mnie to jest niefajne- skwitowała Sylwia. 

A wy którą uczestniczkę nowej edycji "Love Island" widzielibyście najbardziej u boku Mikołaja? 

ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Nowy uczestnik wystąpił w innym programie. Okrutnie porzucił uczestniczkę i został wygwizdany na wizji

Zobacz wideo Uczestniczki "Love Island" powiększyły biust