"Love Island". Doszło do pierwszej poważnej awantury. Alicja naskoczyła na koleżankę: Ada, czy ciebie poje*ało?!

Za nami kolejny odcinek Love Island. W domu wyspiarzy po raz pierwszy doszło do poważnej kłótni. Polały się łzy.

W niedzielnym odcinku decyzją uczestników "Love Island" z programem pożegnali się Natalia i Mundek. Widzowie mocno ubolewali w komentarzach, że teraz będzie nudno, bo odeszły dwie najbardziej pozytywne i barwne osoby. Nic bardziej mylnego. Poniedziałkowy odcinek dostarczył nam mnóstwo emocji. Doszło do pierwszej poważnej kłótni na wyspie.

"Love Island". Ada i Alicja zaliczyły pierwszą kłótnię

Ada w najnowszym odcinku zwróciła uwagę Alicji. Ta jest w parze z Miką i na początku wykazywała nim sporą fascynację. Z czasem jednak zaczęła się zastanawiać, czy nie będzie jej przeszkadzać jego konserwatywne podejście do wielu kwestii. Gdy pojawił się nowy uczestnik, Kamil (brał udział w amerykańskich wersjach podobnych programów, o czym pisaliśmy TUTAJ), powiedziała Oli, że nie jest nim zainteresowana. Później jednak odbyła z nim rozmowę na osobności i nie powstrzymała się od flirtu. Ta sytuacja stała się punktem zapalnym.

Wiesz jaka jest kwestia? Przyszedł Kamil, a Mika został odsunięty - Ada zwróciła się do Alicji podczas rozmowy.
Nie został, chciałam poznać nowa osobę - broniła się uczestniczka.
Zobacz wideo Prowadząca o programie

Ada przyznała, że oczywiście, ma prawo poznawać nowych uczestników. Emocje nieco opadały, ale do rozmowy włączyła się nowa Ola.

Ja cię po południu pytałam, jak z Miką i powiedziałaś, że spoko, że dalej jest fajnie. Nie przyznałaś się, że Kamil ci się podoba - zaatakowała Alicję.
Powiedziałam ci jak jest naprawdę - tłumaczyła się.

Wytłumaczyła, że w rozmowie z Olą nie powiedziała, że z Miką to jest relacja na zawsze, więc nie padły żadne poważne deklaracje odnośnie ich przyszłości.

'Love Island''Love Island' Screen z Polsat/ 'Love Island'

Później jednak rozpętała się prawdziwa awantura. Julia powiedziała Alicji, że Ada rozpowiada, że tej podoba się Mikołaj, z którym ta jest w parze. 25-latka od razu poszła wyjaśnić sytuację:

Ada, czy ciebie poje*ało?! O co chodzi z Mikołajem?! - dopytywała się.
On ci chodzi po głowie - odpowiedziała.
Ty jesteś chora? W życiu nic takiego nie powiedziałam - zarzekała się Ala.

Wtedy Ada wyjaśniła jej, że podczas ich rozmowy ta wyznała, że wybrałaby Mikołaja podczas ostatniego parowania i że jej się podoba.

Czy ty jesteś normalna - odparła Ala.

Później zrozumiała, że mogło dojść do pomyłki. Przyznała, że może powiedziała Miki, a nie Mika i argumentowała, że czasami jej się myli. Dziewczyny pogodziły się, jednak Ada nie ukrywała rozgoryczenia zachowaniem starszej koleżanki:

Naskok na mnie był trochę za mocny - mówiła zapłakana.

'Love Island''Love Island' Screen z Polsat/ 'Love Island'

Sytuację skomplikował też fakt, że Ola podczas rozmowy z Miką powiedziała mu, że Alicji wpadł w oko Kamil. Ich relacja stoi więc pod wielkim znakiem zachowania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.