"Rolnik szuka żony". 66-letni Józef przyznaje, że uwielbia się kochać i całować. Niestety mało która pani mu się spodobała

Dziś na antenie TVP1 mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestnicy przeczytali listy od kandydatek i kandydatów.

"Rolnik szuka żony" to jednej z najbardziej oglądanych programów typu reality-show, jaki można oglądać w Telewizji Polskiej. Wysoka oglądalność i zaangażowanie widzów w format sprawiły, że właśnie zadebiutowała na antenie siódma już edycja. W kwietniu tego roku obejrzeliśmy odcinek zerowy, w którym to mogliśmy poznać rolników i rolniczki, którzy na antenie zachęcali potencjalnych kandydatów do wysyłania listów. Teraz wybrali już kandydatów do programu. 

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Jakub jest szczęśliwie zakochany. Pochwalił się romantycznym zdjęciem i wbił szpilę Ani

"Rolnik szuka żony". Pierwszy odcinek siódmej edycji

Pierwszy odcinek najnowszego "Rolnika" rozpoczął się od wspomnień uczestników z poprzednich edycji. Dowiedzieliśmy się, że Adrian i Ilona z szóstej edycji programu zamieszkali już razem. Następnie  Marta Manowska udała się z listami do rolniczki Magdy, która rozwiodła się, bo była zdradzana w małżeństwie. Potem prowadząca odwiedziła Pawła, Dawida i 66-letniego Józefa, który zapewnił, że szuka kobiety do życia, a nie tylko do łóżka. Mimo że sam przyznał, że uwielbia się kochać i całować. 

Jestem wzrokowcem. Pierwsze, na co patrzę, to wygląd kobiety - zapewniał Józef.

Przyszedł też czas na rozpakowanie skrzynki z listami, Magda pobiła rekord ze wszystkich edycji, bowiem dostała aż 386 listów. Ogólnie mężczyźni byli pod wrażeniem przeczytanych listów i kandydatek, jednak w przypadku Józefa nie było już tak kolorowo. Większość kandydatek mu się nie podobała ze względu na wiek i wygląd, bowiem ten szuka kobiety o co najmniej 10 lat młodszej. Rolniczka Magda otrzymała najwięcej listów, jednak nie każdy kandydat zrobił na niej wrażenie. Jeden z nich był starszy o kilka lat od jej mamy. 

Kogo Magda i pozostali rolnicy zaproszą do udziału w programie? Tego dokładnie dowiemy się za tydzień. Będziecie oglądać? 

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Małgosia buszuje w kukurydzy i reklamuje kardigan. Fani bezlitośni: Dlaczego tak gwiazdorzycie?

Zobacz wideo Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wygląda plac budowy jej domu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.