Fame MMA 7: Marta Linkiewicz ponownie stanie w oktagonie. Wiemy, z kim walczy, gdzie i kiedy oglądać

Zbliża się kolejna edycja gwiazdorskich walk Fame MMA. Jedną z uczestniczek będzie Marta Linki Linkiewicz, dla której nie będą to pierwsze zmagania na ringu. Wiemy, kto jeszcze wystąpi, kiedy odbędzie się gala i gdzie będzie można ją obejrzeć.

Marta Linkiewcz po raz kolejny wystąpi na gali "Fame MMA". Wcześniej miała okazję stanąć na ringu trzykrotnie - najpierw zmierzyła się z Esmeraldą Godlewską (walkę z patoinfluencerką wygrała w dwie minuty). Następnie stanęła w oktagonie naprzeciwko Anieli Bogusz, znanej wcześniej jako SexMasterka, obecnie Lil Masti. Tym razem tak łatwo nie było - to Lil Masti błyskawicznie zmiotła Linkiewicz z pola walki. Kolejną wygraną Marta cieszyła się po spotkaniu z Luxurią Astaroth. Przed Linki jej czwarta walka.

Fame MMA 7. Marta Linkiewicz walczy z Martą Rentel

Tym razem przeciwniczką Linkiewicz będzie Marta Martirenti Rentel. I chociaż dziewczyna kreuje na swoim koncie na Instagramie dosyć uroczy wizerunek to wygląda na to, że Linki ma się czego obawiać, ponieważ jej rywalka cieszy się także nienaganną sylwetką wypracowaną podczas wieloletnich treningów.

Zobacz też: Spokojna Marta Linkiewicz tłumaczyła się z dawnego zachowania na konferencji FAME MMA 6. "Ja robiłam głupie rzeczy z nudów"

Z kolei Linkiewicz w ciągu kilku lat również mocno podrasowała swoją sylwetkę - codziennie wstawia zdjęcia z ostrych treningów i chwali się efektami na zdjęciach w bikini. Dziewczyna przeszła ogromną metamorfozę - kilka miesięcy po aferze z Rae Sremmurd mocno imprezowała i wstawiała wulgarne zdjęcia. Co prawda nie złagodziła swojego wizerunku, ale wyjścia na imprezę zamieniła na wizyty na siłowni. W sieci promuje się nadal jako patoinflencerka - choć jej metamorfoza jest dla wielu wzorem, ostry język i odważne podejście pozostają bez zmian. 

 

Fame MMA 7 - kto, kiedy i gdzie oglądać

7. edycja gali "Fame MMA" rusza 5 września o godzinie 20. Wydarzenie ponownie transmitowane będzie w systemie pay per view i wcześniej należy wykupić sobie do niego dostęp. Tym razem miejscem starcia będzie ring w Katowicach. Karta walk przedstawia się następująco:

  • Paweł "Popek" Mikołajuw - Damian "Stifler" Zduńczyk
  • Adrian "Polak" Polański - Amadeusz "Ferrari" Roślik
  • Dawid Malczyński - Wojciech Gola
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Marta "Martirenti" Rentel
  • Marcin "Mielonidas" Makowski - Łukasz Lupa
  • Dariusz "Lew" Kaźmierczuk - Marcin Najman
  • Kamil "Hassi" Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
  • Tomasz Olejnik - Mariusz "Hejter" Słoński
  • Piotr "Tybori" Tyburski - Arkadiusz "Aroy" Tańcula
  • Sebastian "Ztrolowany" Nowak - Maciej Rataj

Myślicie, że tym razem Linki uda się wyjść z walki obronną ręką? Na kogo jeszcze czekacie?

ZOBACZ WIDEO

Zobacz wideo Marta Linkiewicz w nowej fryzurze