"Love Island". Nowe uczestniczki rozbiły dotychczasowe pary. "Wybieram tego chłopaka, bo szybko coś poczułam"

To było oczywiste, że wejście do programu nowych wyspiarek namiesza w dotychczasowych relacjach uczestników. Ada i Alicja stanęły przed teoretycznie trudnym wyborem, bowiem musiały odbić partnerów swoim koleżankom. Zrobiły to jednak bez drgnięcia powiek!

"Love Island" dostarcza widzom coraz więcej emocji. W najnowszym odcinku show sprawy w swoje ręce wzięły dwie nowe wyspiarki - Ada i Alicja. Pani kryminolog i jej towarzyszka, która jest przedstawicielką służb wojskowych, zadały silny cios swoim koleżankom z programu - musiały bowiem odbić im partnera, aby pozostać na wyspie miłości dłużej. Przed wyborem szykowały sobie pewny grunt, zawierając z niektórymi mężczyznami umowę. Alicja zbliżyła się do Karola, który nie jest usatysfakcjonowany telewizyjnym związkiem z Natalią, a Ada uwierzyła Dominikowi, że ten odpuści sobie dla niej relację z Oliwią. Islander jednak szybko zmienił zdanie i zostawił nową uczestniczkę na lodzie. Kto więc spędzi z nią kolejne noce?

Pierwsza zmiana par w "Love Island"

Nowe uczestniczki show wybrały mężczyzn, z którymi chcą związać się na wyspie, rozbijając tym samym dotychczasowe pary. Jako pierwsza swoją decyzję podjęła Alicja.

Wybrałam tego chłopaka, ponieważ najważniejsza dla mnie w relacji z drugą osobą jest rozmowa, fajny vibe. I tutaj właśnie to poczułam dosyć szybko. Jest osobą dojrzałą i potrafi mega fajnie zająć mi czas. Jest po prostu przesympatyczną osobę. Myślę, że możemy tę relację dalej rozwijać. Chłopak, którego wybrałam to Karol - poinformowała uczestników wyspiarka, czym wcale nie zaskoczyła widzów.
 

Ada natomiast zawiodła się na Dominiku, który wcześniej obiecał jej wzajemne sparowanie, choć ostatecznie nie dotrzymał słowa i oznajmił, że chce zostać z Oliwią. Nowa uczestniczka nie omieszkała w kręgu ognia wbić mu delikatną szpilę, niebezpośrednio sugerując, że jest niedojrzałym chłopcem. Kogo finalnie wybrała na swojego partnera?

Wybieram tego chłopaka, bo potrafi rozmawiać, słuchać i jest wrażliwy. Jest sympatyczny, mamy wiele tematów do rozmów. Jest przede wszystkim facetem, a nie chłopcem. Ma super ciało i świetnie wygląda. Tym chłopakiem będzie Mikołaj - powiedziała Ada, odbijając partnera Karolinie.
 

Myślicie, że nowo powstałe pary mają większe szanse na wygraną?

Zobacz wideo