B. Komorowski, D. Tusk A. Macierewicz, R. Giertych, G. Schetyna - wszyscy jak jeden mąż skończyli...? Odpowiedź na pytanie z programu "Milionerzy"

B. Komorowski, D. Tusk, M. Błaszczak, A. Macierewicz, R. Giertych, G. Schetyna - wszyscy jak jeden mąż skończyli...? Przed takim pytaniem stanęła uczestniczka nowego odcinka programu "Milionerzy". Jak poradziła sobie z pytaniem?

W 301. odcinku "Milionerów" pani Anna musiała odpowiedzieć na pytanie dotyczące cech wspólnych niektórych polskich polityków. Czy udzieliła poprawnej odpowiedzi? Czy zdobyła 20 tys. zł i otworzyła sobie drogę do walki o najwyższą wygraną w programie?

B. Komorowski, D. Tusk, M. Błaszczak, A. Macierewicz, R. Giertych, G. Schetyna - wszyscy jak jeden mąż skończyli:

  • A. 60 lat
  • B. historię
  • C. akademię muzyczną
  • D. ze sobą

"Milionerzy" - odpowiedź na pytanie. B. Komorowski, D. Tusk, M. Błaszczak, A. Macierewicz, R. Giertych, G. Schetyna - wszyscy jak jeden mąż skończyli:

Uczestniczka programu odrzuciła odpowiedzi C i D. Według niej wymienione w pytaniu osoby nie skończyły ze sobą ani nie mają wykształcenia muzycznego. Pani Anna stwierdziła, że niektórzy z polityków rzeczywiście skończyli historię. Nie miała jednak pewności co do ich wieku.

Ostatecznie zdecydowała się na wykorzystanie drugiego koła ratunkowego - telefonu do przyjaciela. Rozmowa telefoniczna potwierdziła jej przypuszczenia. Pani Anna zdecydowała się na zaznaczenie odpowiedzi  B.

I była to poprawna odpowiedź - wszyscy wymienieni politycy ukończyli wydział historii. A jeśli chodzi o ich wiek, to M. Błaszczak, R. Giertych ani G. Schetyna nie ukończyli 60 roku życia. Panie Anna zdobyła 20 tys. zł. i pozostała w grze o milion zł.

Zobacz wideo Jaką celebrytkę chciałaby spotkać Natalia Karczmarczyk z Team X?