Kość guziczna to końcowy odcinek...? Odpowiedź na pytanie z programu "Milionerzy"

Jeden z uczestników teleturnieju "Milionerzy" musiał odpowiedzieć na pytanie, czego końcowym odcinkiem jest kość guziczna. Poniżej przedstawiamy odpowiedź na to pytanie.

"Milionerzy" od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród telewidzów stacji TVN. Każdy kolejny odcinek chętnie jest śledzony przez liczne grono osób, które dopingują biorących w nim udział uczestników. W jednym z odcinków padło pytanie warte 10 tysięcy złotych dotyczące tego, czego końcowym odcinkiem jest kość guziczna. Jak poradził sobie uczestnik? Odpowiedź znajduje się poniżej.

Kość guziczna to końcowy odcinek...?

A. mostka
B. kręgosłupa
C. piszczeli
D. strzałki

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie: Kość guziczna to końcowy odcinek...?

Inaczej niż w przypadku poprzednich pytań, tym razem uczestnik miał wątpliwości co do poprawnej odpowiedzi i postanowił wykorzystać koło ratunkowe w postaci pytania do publiczności. Zasiadająca w studiu publika w większości zadecydowała, że prawidłowym wariantem jest odpowiedź B.

Okazało się, że uczestnik zaznaczył poprawny z wariantów, dzięki czemu wygrał za to pytanie 10 tysięcy złotych. Kość guziczna jest końcowym odcinkiem kręgosłupa.

Zobacz wideo Anna Gzyra-Augustynowicz pokazała różowe włosy i córeczkę Joanny Moro
Więcej o: