"Hotel Paradise". Marietta pokazała się w naturalnej wersji. Wygląda niemal tak samo, jak w makijażu

Zwyciężczyni programu "Hotel Paradise" prężnie działa na Instagramie. Ostatnio Marietta Witkowska pokazała się bez makijażu.

Marietta Witkowska po udziale w show "Hotel Paradise" korzysta z popularności i chętnie reklamuje przeróżne produkty i usługi na Instagramie. Po rozstaniu z Chrisem Duckim internauci nazwali ją "bilboardem reklamowym". Niczym niezrażona Marietta nadal stara się zarabiać na publikacji zdjęć oraz nagrań. Dzięki temu nie musi już pracować jako księgowa. Z okazji pewnej współpracy pokazała się bez makijażu

"Hotel Paradise". Marietta pokazała się w naturalnej wersji

Marietta w czasie programu otwarcie mówiła, co poprawiała i co zamierza udoskonalić w wyglądzie. Uwielbia doczepiać włosy, zagęszczać rzęsy i przedłużać paznokcie. Kiedy musiała pozbyć się doczepów z włosów, wyznała, że czuje się źle. Dodatkowo chętnie powiększa usta, a pod koniec roku ma przejść operację zmniejszenia nosa. 

Ostatnio na jej instagramowej relacji pojawiło się zdjęcie w naturalnej wersji, bez makijażu. Można dostrzec, że Marietta wygląda bardzo podobnie. Rzęsy i poprawione usta sprawiają wrażenie, jakby dziewczyna cały czas miała na sobie make-up. 

Marietta 'Hotel Paradise'Marietta 'Hotel Paradise' screen Instagram/marietta_paradise_hotel

Ostatnio w życiu Marietty sporo się pozmieniało. Po powrocie z Bali związała się z rajskim chłopkiem - Chrisem Duckim, który przeniósł się dla niej do Warszawy z Londynu. Zakochani zamieszkała razem, ale po kilku miesiącach para zdecydowała się rozstać. Marietta musiała szybko znaleźć mieszkanie, a w przeprowadzce pomógł jej kolega, którego poznała w rajskim hotelu

Zobacz wideo

Jak wam się podoba naturalna Marietta?

ZOBACZ TEŻ: "Hotel Paradise". Marietta okradziona! Przez złodziei nie ma co jeść. "Wyobrażacie to sobie?"

Więcej o: