"Hotel Paradise". Sandra Mosakowska zapozowała całkiem nago, a internauci nie kryją zachwytu. "Jesteś za piękna"

Sandra Mosakowska znowu zaskoczyła internautów. Opublikowała zdjęcia z odważnej sesji.

Sandra Mosakowska zawdzięcza rozpoznawalność udziałowi w programie "Hotel Pradise". Dała się poznać widzom, jako jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek. Zasłynęła z ciętego języka i szczerości. Choć emisji randkowego show już się zakończyła, Sandra nie zamierza zniknąć z show-biznesu. Jeszcze niedawno pisaliśmy, że rozpoczyna karierę aktorską, bo jedna z fanek wypatrzyła ją w filmie Patryka Vegi. Celebrytka prowadzi również aktywnie media społecznościowe, na których co chwilę raczy internautów nowymi zdjęciami. Teraz było podobnie, tylko nikt nie spodziewał się tak odważnej sesji. Sandra zamieściła zdjęcie, na którym zapozowała nago, a jej ciało pokryte jest zieloną farbą.

Sandra Mosakowska z "Hotel Paradise" zapozowała nago

Sandra Mosakowska może pochwalić się naprawdę piękną figurą, którą chętnie pokazuje. Celebrytka nie boi się odważnych zdjęć i chętnie prezentuje walory swojego ciała. Jednak kolejne zdjęcie było naprawdę odważne. Sandra pozuje nago i tylko ręką zakryła biust.

Welcome to the danger zone (tłum. Witamy w niebezpiecznej strefie) - podpisała zdjęcie.

Post licznie skomentowali internauci, którzy nie szczędzili komplementów.

Za piękna.
Śliczna.
Wow - czytamy.

Warto dodać, że choć zdjęcia zachwycają, naturalność nie jest cechą wyznawaną przez uczestników programu "Hotel Paradise". Dziewczęta otwarcie mówią, że lubią korzystać z medycyny estetycznej. Wiele z nich powiększyło usta lub wstrzyknęło sobie botoks. Sandra natomiast od początku mówiła, że lubi eksperymentować z włosami. Prawie zawsze doczepia sobie sztuczne.

Zobacz wideo Sandra Mosakowska zdradza sekrety Hotel Paradise - Koło Plotka Extra
Więcej o: