"Cena wolności" zastąpi "Zniewoloną" na antenie TVP. Kim jest Polina, bohaterka nowego rosyjskiego serialu?

"Zniewolona" okazała się dla TVP prawdziwym hitem, jednak na 3. sezon widzowie będą musieli jeszcze poczekać. W jej miejsce Telewizja Polska zaproponowała więc nowy serial - "Cenę wolności". Czy Polina zyska sympatię równie wielką jak Katia?

Ukraińska "Zniewolona" cieszyła się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie TVP pokochali główną bohaterkę, Katerinę, i z wielkim zaciekawieniem śledzili jej emocjonujące losy. Niestety, na trzeci sezon fanom serialu przyjdzie jeszcze trochę zaczekać, ponieważ z powodu sytuacji panującej na świecie produkcja kolejnej serii jeszcze się nie rozpoczęła. Telewizja Polska nie chce jednak zawieść miłośników "Zniewolonej" i zaproponowała im nowy serial - "Cenę wolności".

Zobacz wideo Po tych rolach mieli traumę. Zobaczcie nasze wideo!

"Cena wolności" zastąpi "Zniewoloną". O czym jest nowy serial?

Już w najbliższy poniedziałek, 8. czerwca, o godzinie 20:35 na antenie TVP zostanie wyemitowany pierwszy odcinek rosyjskiego serialu "Cena wolności". Widzowie będę mieli szansę poznać Polinę (w tej roli piękna Tatyana Babenkova), która już na pierwszy rzut oka przypomina Katię z uwielbianej ukraińskiej produkcji. Bohaterka ta, podobnie jak Katerina ze "Zniewolonej", jest chłopką pańszczyźnianą wychowaną na dworze. Po śmierci swego pana dziewczyna będzie musiała zmierzyć się z licznymi przeciwnościami losu, a jej droga do wolności nie będzie usłana różami.

Pokochaliście Katię ze "Zniewolonej"? Pokochacie też Polinę! Nowy serialowy HIT "Cena wolności" już od 8 czerwca - zapowiada na Instagramie TVP.

Rekcje widzów TVP na informację o nowym serialu są podzielone. Część z nich nie pała specjalnym optymizmem, uważając, że "Cena wolności" będzie jedynie kopią "Zniewolonej". Inni zaś postanowili, że w oczekiwaniu na kolejny sezon przygód Katii obejrzą zawikłane losy Poliny. 

"Zniewolonej" żadna kopia nie przebije...
Na pewno obejrzę "Cenę wolności", ale jestem pewna, że ten serial nie będzie miał większej oglądalności niż "Zniewolona". Wszyscy z niecierpliwością czekamy na trzeci sezon.
Nie mogę się doczekać! Mimo to, że nic nie pokona "Zniewolonej" - czytamy w komentarzach.

Dacie szansę nowemu serialowi na antenie TVP1? "Cenę wolności" obejrzycie od poniedziałku do środy oraz w piątek i sobotę o godzinie 20:35.

Więcej o: