Brat Rafała Jonkisza przerwał występ w "Dance Dance Dance" i wybiegł ze studia. Polały się łzy

W najnowszym odcinku "Dance Dance Dance" Krzysiek Jonkisz nie wytrzyma presji i zejdzie ze sceny w trakcie występu.

Rafał Jonkisz do udziału w najnowszej edycji "Dance Dance Dance" zaprosił swojego 19-letniego brata Krzyśka. Panowie dość dobrze sobie radzą na tanecznym parkiecie, o czym świadczą chociażby pochwały jurorów. Niestety, nie zawsze jest tak kolorowo, o czym przekonamy się w najbliższym odcinku show. Krzysiek nie wytrzyma presji. Przerwie swoją solówkę, opuści studio i uroni niejedną łzę. 

ZOBACZ TEŻ: "Dance Dance Dance". Cypryańskiemu nie spodobają się słowa jury i zacznie dyskusję. Ida nie będzie zadowolona

"Dance Dance Dance". Brata Rafała Jonkisza przerwie występ

Przygotowania do "Dance Dance Dance" to wielki wysiłek, ale to nie wszystko, z czym muszą się zmierzyć uczestnicy. Oceny jurorów i świadomość, że ich występ zobaczy kilka milionów ludzi, z pewnością nie pomaga, szczególnie Krzyśkowi Jonkiszowi, który do tej pory nie funkcjonował w show-biznesie. W programie znalazł się na zaproszenie znanego brata Rafała. 

W czwartym odcinku "Dance Dance Dance" Krzyśkowi puszczą nerwy. W solówkach będzie tańczył do piosenki Willa Smitha „Gettin’ Jiggy With It”. Jednak nie wszystko pójdzie po jego myśli. W trakcie tanecznych podrygów pomyli kroki, co go na tyle zdekoncentruje, że stanie w miejscu, aby po chwili zejść ze sceny i opuścić studio w towarzystwie starszego brata. 

Zacząłem tańczyć i nagle wyłączyłem się. Nie wiem, co się dzieje, nie wiem gdzie jestem… Nie chcę już niczego. Najchętniej poszedłbym do domu i nic nie robił... - mówił zapłakany uczestnik. 

ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

Jurorzy nie kryli swojego zaskoczenia. Wstali z foteli i czekali na dalszy ciąg wydarzeń. Czy Krzysiek Jonkisz wrócił na scenę i dokończył swój występ? Tego dowiemy się w najbliższą sobotę o 20:35 w TVP 2. Jedno jest pewne, w nadchodzącym odcinku nie zabraknie emocji. 

RG

Więcej o:
Komentarze (12)
Brat Rafała Jonkisza przerwał występ w "Dance Dance Dance" i wybiegł ze studia. Polały się łzy
Zaloguj się
 • pemu

  Oceniono 3 razy 3

  Santo subito!

 • deusirae

  Oceniono 3 razy 1

  a z dupiszcza mu nie pocieklo?

 • kaktus47

  Oceniono 2 razy 0

  Zmusiłem się, żeby ten fragment obejrzeć. Załamałem się. Trzeba mieć bardzo niskie wymagania wobec siebie, żeby oglądać ten program. Zachowanie ludzi, dosłownie wszystko pod publikę, sztuczne, infantylne, dla kasy i w tym wszystkim wszechobecna Mucha. No dosłownie parodia. W imię czego, jakiś podrygów, tańca ? Co to jest za rodzaj sztuki ? Oglądać efekt to jeszcze w miarę, ale kulisy, twarze, grymasy, jury (!!!) ? Co za badziew. Telewizji nie mam od lat i szczęście wielkie.

 • coswampowiemlubnapiszeraczej

  0

  Ale glupota. I to wszystko bedzie podane w takim sosie, jakby naprawde cos sie stalo. Juz widze te zatroskane miny jurorow i madre slowa wsparcia i motywacji :)

 • raknawspak

  0

  A ta tłusta baba to kto?

 • juma07

  0

  Dramat, to tego staruszka,co czekał na test w kwarantannie i umarł, zanim go przetestowali....
  a nie rozterki Krzysia, tancerza amatora...

 • carlos512

  Oceniono 2 razy 0

  ale drama...

  aż się nie chce tego oglądać...

 • algreg

  Oceniono 1 raz -1

  qooorva zalałem się łzami i ryczę- ludzie jak możecie oglądać takie chooo..yostwo dla bezmózgich prymitywów. Może książkę jakąś przecztać czas?

 • mniklasp

  Oceniono 1 raz -1

  coraz wiecej bab wsrod facetow , takie chowanie maminsynkow

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX