"Hotel Paradise". Spektakularny koniec związku Maćka i Sandry. "Ona jest żmiją". Sandra popłakała się przed kamerami

Wśród uczestników "Hotelu Paradise" zaczynają pojawiać się skrajne emocje. W rajskim hotelu na Bali szybko można się zakochać, ale także znienawidzić.

Czas w "Hotelu Paradise" pędzi nieubłaganie, o czym przekonują się mieszkańcy rajskiej wyspy. Jednego dnia kochasz, a drugiego nienawidzisz. Tak właśnie stało się w związku Sandry i Macieja, którzy byli jedną z par, które świetnie się ze sobą dogadywały. Niestety, w tej relacji zabrakło uczucia, o czym gorzko przekonała się Sandra po wejściu nowej uczestniczki. Teraz partnerzy poczuli do siebie nienawiść...

"Hotel Paradise": Maciek chce wyeliminować Sandrę

Maciek bardzo zdenerwował się po rozmowie z Sandrą, która miała do niego pretensje, że podczas "Pandory" nie bronił jej. Z jego ust padły gorzkie słowa. 

Sandra jest żmiją. Jest osobą żmijowatą, kiedy nadepniesz jej na odcisk, ona po prostu wbije w ciebie jad. Nie wierzyłem, że taka jest... - wyznał Maciek.

Sandra w rozmowie z Martyną zwierzyła się, że po kolejnym "Rajskim rozdaniu" Maciek wybierze nową uczestniczkę, Martę. Wyznała, że nie rozumie zachowania partnera. 

Ja jadę do domu. On wybierze tą… [...] Tak zaje*iście się dogadywaliśmy. Nie mieliśmy praktycznie ani jednej kłótni, a on wybiera laskę, z którą spędził chwilę. To jest po prostu słabe. Nawet z punktu widzenia przyjacielskiego i tak dalej… On do mnie mówi, że chce, żebym ja była w programie i Marta. Ja mówię: Maciek, ale ja myślę o sobie. Więc co mi z Marty? Spędziłeś z nią chwilę i taki zwrot akcji?. To jest tak fałszywe… - powiedziała Sandra.
 

Później wszyscy mieszkańcy rajskiego hotelu wzięli udział w grze. Zabawa polegała na tym, że panowie będą uwodzeni przez swoje dotychczasowe partnerki oraz Martę. Podczas zadania mieli zasłonięte oczy, a w uszach mieli słuchawki z muzyką. Gdy doszło do starcia Marty i Sandry o względy Maćka, mieszkaniec rajskiego hotelu wybrał nową koleżankę. Obie panie pocałowały Macieja, ale to pocałunek Marty był lepszy.

Pocałunek Marty dzisiaj na zadaniu był bardzo szczery, uczuciowy, miękki i z sercem. Tego nie mogę powiedzieć o Sandrze, ponieważ chce mnie zabić na chwilę obecną. Na temat Sandry wiem to, że boi się dotyku, więc każdym jej ruchu czułem takie zestresowanie zakłopotanie i od razu po trzech sekundach wiedziałem, że to jest ona. Marta to zrobiła wszystko z takim uczuciem, które czuje. Momentalnie wiedziałem, że to jest ona i znowu zryła mi głowę. Jeszcze bardziej niż wcześniej - mówił Maciek.

Martę podczas tego zadania wskazali: Latino, Maciek i Matt. Dziewczyna mogła wybrać z tej trójki, dwóch kolegów, z którymi wybierze się na spacer. Oczywiście wybór padł na Macieja i Mateusza. Podczas randki z Maciejem można było zauważyć, że ich do siebie ciągnie. Mężczyzna pod koniec odcinka stwierdził, że nienawidzi Sandry...

To już nie jest nienawiść w programie. To jest nienawiść personalna, która zostanie też po programie. Ja tej kobiety nie chcę znać i życzę jej po prostu jak najgorzej przez to, co zrobiła - powiedział Maciej. 

Co wydarzy się podczas "Rajskiego rozdania" i czy Sandra opuści program?

DK

Więcej o:
Komentarze (6)
"Hotel Paradise". Spektakularny koniec związku Maćka i Sandry. "Ona jest żmiją". Sandra popłakała się przed kamerami
Zaloguj się
 • cerrie35

  Oceniono 3 razy 3

  Słaba to jest chęć wystąpienia w tym czymś. Czy ci ludzie naprawdę nie widzą, że publicznie upadają tak nisko, iż już niżej się nie da. Czy naprawdę są ludzie którzy dla pieniędzy przysłowiowo sprzedaliby własną matkę. Zero godności i szacunku już nie tylko do samego siebie, ale i do swoich rodzin. Powinna być druga odsłona tego shitu pokazująca co właśnie rodziny tych ludzi myślą o ich zachowaniu.

 • bkgazeta

  Oceniono 5 razy 3

  ten program jest obrazem tego, jak nisko mogą upaść ludzie !

 • atibalo

  Oceniono 1 raz 1

  Oglądałem tego dwa odcinki ...
  obok tego niby hotelu stoi dom z którego ciągle wydobywają się kłęby dymu ,
  pewnie spalane są tam śmieci które produkcja wyprodukuje .
  Podobnie jest na Malediwach .
  Obok hotelu płynie jakaś struga ... ciekawe co to za ścieki ...

 • gapcio2010

  Oceniono 2 razy 0

  Skończcie z tym qr...twem na wizji.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX