"Hotel Paradise". Adamowi oberwało się podczas "Pandory": Zakochałeś się już w Marcie? Czy potrzebujesz jeszcze kilku minut?

W "Hotelu Paradise" emocje sięgają zenitu. "Puszka Pandory" miała teoretycznie oczyścić atmosferę w rajskim hotelu, ale sprawiła, że atmosfera zgęstniała.

Co środę w "Hotelu Paradise" odbywa się spotkanie wszystkich uczestników, którzy odczytują anonimowe pytania wylosowane z drewnianej skrzyni, nazywanej "Puszką Pandory". Mieszkańcy rajskiego hotelu przez cały tydzień tworzą pytania do kolegów, które przekazują obsłudze hotelu. Uczestnicy, odczytując pytania, nie wiedzą, kto jest ich autorem. Podczas "Pandory" wiele może się wydarzyć... Tym razem najwięcej pytań było do Adama. 

Zobacz wideo Szymon Reich o udziale w

"Hotel Paradise" i "Puszka Pandory"

W odcinku wyemitowanym 18 marca poznajemy nową mieszkankę hotelu, Martę, która wybiera się na ekscytującą randkę z Maćkiem i Adamem. Ten wypad sporo namieszał w relacji Maćka i Sandry, bo uczestnikowi bardzo spodobała się nowa koleżanka. 

 

Po powrocie trio z randki uczestnicy zebrali się, aby odczytać pytania, które znajdują się w "Puszcze Pandory". Najpierw zapytano Maćka, czy podobała mu się randka z Martą. Uczestnik szczerze odpowiedział, że o ile randka z dotychczasową partnerką Sandrą była świetna, o tyle spotkanie z nową uczestniczką było o niebo lepsze. Sandra skomentowała słowa rajskiego chłopaka, mówiąc, że to przykre. 

Później mieszkańcy hotelu odczytywali sporo uszczypliwych pytań do Adama, które komentowały jego zachowanie w stosunku do Martyny. 24-latek musiał gęsto tłumaczyć, bo jego koledzy byli bezlitośni.

Czy uważasz, że w sytuacji z Martyną zachowałeś się z klasą?
Dlaczego nie porozmawiałeś z Martyną, tylko uciekłeś?
Czy już zakochałeś się w nowej uczestniczce? Czy potrzebujesz jeszcze kilku minut?

Ania chętnie dopytywała Adama, czy często zmienia partnerki tak, jak w hotelu. Kiedy mieszkaniec rajskiego hotelu tłumaczył, że iskierka zgasła w związku z 23-latką, Ania chętnie skomentowała jego wypowiedź. 

Jak tak szybko gaśniesz w każdych okolicznościach, to ci Violka współczuje - powiedziała Ania. 

Odpowiedzi Adama czasem komentowała sama zainteresowana, która stwierdziła, że były partner jest dla niej przekreślony i nie istnieje. 

Od miłości do nienawiści jest cienka linia - stwierdziła Martyna.

Przypomnijmy: Adam i Martyna przez kilka dni nie mogli się od siebie odkleić. Padły różne deklaracje. Adam podobno planował przeprowadzić się z Trójmiasta do Warszawy, żeby być z Martyną. Po jednej z konkurencji uczestnicy na oczach kamer uprawiali seks. Następnego dnia Adam żałował, że doszło do zbliżenia z Martyną.  

Co sądzicie o zachowaniu Adama?

DK