"The Four. Bitwa o sławę" zawieszony! Polsat wstrzymał emisję kolejnego formatu

Polsat wystartował z emisją nowego formatu muzycznego "The Four. Bitwa o sławę". Stacja podjęła decyzję o wstrzymaniu programu.

Emisja nowego formatu muzycznego "The Four. Bitwa o sławę" w telewizji Polsat dopiero ruszyła. W sobotni wieczór poznaliśmy nowych uczestników, którzy stanęli w walce o Wielką Czwórkę.  Okazuje się, że Polsat postanowił zawiesić program. Górę wzięło bezpieczeństwo, a o decyzji stacji poinformowała jurorka programu Natalia Nykiel.

Zobacz wideo Natalia Nykiel o programie "The Four - Bitwa o sławę"

"The Four. Bitwa o sławę" zawieszony

Jurorka programu "The Four. Bitwa o sławę" Natalia Nykiel zaraz po zakończeniu emisji drugiego odcinka  na Instagramie zamieściła informację, o zawieszeniu formatu. Napisała, że wszystkim jest bardzo smutno i ma nadzieję na rychły powrót programu. 

Drodzy, w związku z obecną sytuacją, Telewizja Polsat podjęła decyzję, że w trosce o zdrowie twórców programu "The Four" zawiesza emisję i nagrania kolejnych odcinków. Jest nam z tego powodu bardzo przykro, ale wierzymy, że wrócimy do Was tak szybko, jak będzie to możliwe. Trzymajcie się dzielnie! - napisała wokalistka na Instagramie.
 

W piątek, 13 marca Polsat transmitował drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami", który po raz pierwszy odbył się bez udziału publiczności. Zaraz przed ogłoszeniem werdyktu o odpadnięciu dwóch par, Krzysztof Ibisz poinformował, że stacja podjęła decyzję o zawieszeniu formatu do jesieni. W zupełności rozumiemy decyzję producentów obu programów. W końcu to zdrowie uczestników show i wszystkich przy nim pracujących jest najważniejsze. Myślicie, że inne programy z udziałem gwiazd i publiczności również zostaną wstrzymane?

DK, RG

Więcej o:
Copyright © Agora SA