"The Four. Bitwa o sławę". Faworytka musiała pożegnać się z programem. Kto zasiadł na fotelach?

Za nami drugi odcinek nowego formatu na antenie Polsatu "The Four. Bitwa o sławę". Kto musiał opuścić jedno z krzeseł?

W pierwszym odcinku programu "The Four. Bitwa o sławę" na fotelach Wielkiej Czwórki zasiedli: Sami Harb, Karolina Leszko, Filip Czarnecki i Julia Szwajcer. Czy stracili swoje miejsce w programie po drugim odcinku?

"The Four. Bitwa o sławę" - drugi odcinek

Jako pierwsza przed jurorami wystąpiła Ewa Ekwa, czyli Madame Ekwa. Jurorom spodobało się jej wykonanie i 24-latka wyzwała do pojedynku Julię Szwajcer.

 

Publiczność zdecydowała, że tę bitwę wygrała Ewa z przewagą 2 punktów procentowych. Julia musiała pożegnać się z programem, a Ewa zajęła jej miejsce na fotelu Wielkiej Czwórki. Krzesło zostało zablokowane do kolejnego odcinka i nikt nie mógł wyzwać uczestniczki w tym odcinku.

Następną osobą, która miała szansę zająć miejsce na fotelu Wielkiej Czwórki była Agata Nizińska. Natalia Nykiel skrytykowała wykonanie wnuczki Wojciecha Pokory

Na mnie zrobiłaś naprawdę ogromne wrażenie. Natomiast pomyślałam sobie w trakcie tej piosenki, my jesteśmy takim składem, że powiedzmy, ja jestem suką, Kuba odnosi się często do jakichś kwestii technicznych, rytmicznych, na których ja się kompletnie nie znam, a Igor zawsze mówi, że on szuka prawdy. I ja tak miałam trochę wrażenie, że ci nie uwierzyłam po prostu w trakcie tego występu. Miałam trochę wrażenie, że bardziej chciałaś przed nami się popisać niż faktycznie dać coś prosto z serca - powiedziała Natalia Nykiel.
Zobacz wideo The Four. Bitwa o sławę: Jurorka Natalia Nykiel miażdży wnuczkę legendarnego aktora!

Agata wyzwała Karolinę Leszko i niestety z nią przegrała. Widzowie zdecydowali, że w tym starciu to Karolina była lepsza i jest bezpieczna przez kolejny tydzień. 

Małgorzata Markiewicz to kolejna wokalistka z chrapką na sławę i kontrakt płytowy. Widzowie mogli ją poznać, gdy miała 13 lat i brała udział w "Szansie na sukces". Małgorzata przed jurorami zaprezentowała utwór Varius Manx "Piosenka Księżycowa". Jurorzy byli zachwyceni wykonaniem i zdecydowali, że uczestniczka może stoczyć walkę z jedną osobą w Wielkiej Czwórki. Małgorzata wyznała do pojedynku Samiego Harba. Po ich występach Igor skomplementował wykonanie Samiego. 

Sami chciałbym ci powiedzieć, że dziś przeskoczyłeś poprzeczkę, którą postawiłeś sobie ostatnio. Mało tego, dziś wziąłeś swoje serce i nam je pokazałeś. Masz to serce na dłoni i ja chcę oglądać takie występy. Takiej szczerości, takiej prawdy szukam i to jest fantastyczne - powiedział Igor Herbut.
 

Widownia zgromadzona w studiu przyznała 19 procent głosów Małgosi, a 81 procent Samiemu. Wokalista jest bezpieczny do kolejnego odcinka. 

Kolejnym uczestnikiem był Grzegorz Duszak przedstawiający się jako Greg, który wykonał utwór "Umbrella" Rihanny. Natalia Nykiel, Igor Hrbut i Kuba Badach zdecydowali, że Greg zawalczy o miejsce w Wielkiej Czwórce. 

Chciałabym kupować twoje płyty i chodzić na twoje koncerty, bo na bank masz coś w zanadzru - powiedziała Natalia Nykiel. 

Greg zmierzył się z Filipem Czarneckim, widzowie zdecydowali, że w kolejnym odcinku zobaczymy Filipa. Grzesiek nie dostał szansy, aby zasiąść na krzesłach Wielkiej Czwórki. 

W kolejnym odcinku na fotelach Wielkiej Czwórki zobaczymy: Samiego Harba, Karolinę Leszko, Filip Czarnecki i Ewę Ekwę. 

Jak wam się podobał ten odcinek?

DK

Więcej o:
Copyright © Agora SA