Ralph Kamiński u Wojewódzkiego wyznał, że kolekcjonuje klocki Lego z Dawidem Podsiadło. "On ma fajniejsze niż ja"

Kolejny odcinek programu Kuby Wojewódzkiego za nami. Tym razem samozwańczy król TVN gościł Ralpha Kamińskiego.

Kuba Wojewódzki do najnowszego odcinka swojego talk-show zaprosił muzyka Ralpha Kamińskiego i bohaterów programu "Gogglebox". Artysta promujący drugi album studyjny zatytułowany "Młodość", jako pierwszy zasiadł na kanapie samozwańczego króla TVN. 

Zobacz wideo Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."

Ralph Kamiński u Kuby Wojewódzkiego

Muzyk wszedł do studia showmana wyraźnie zestresowany i zaczął mówić, że musi przyzwyczaić się do dziwnej atmosfery. Wojewódzki odparł na tę wypowiedź przytykiem do Kamińskiego, który przyjął to określenie jako komplement.

Jest jedna dziwna rzecz w tym studiu, ale nie będę mówił, kto to jest... - powiedział Wojewódzki.
Bardzo dziękuję za komplement. Myślę, że w tym kraju to bardzo duży komplement - stwierdził Kamiński. 

Kuba wspomniał występ Ralpha w "X-Factorze". Wokalista brał udział w talent show w 2012 roku wraz z Dawidem Podsiadło. Kamiński podziękował Wojewódzkiemu za wyrzucenie z programu. Prowadzący zapytał muzyka, w czym laureat pierwszej edycji muzycznego formatu jest lepszy. Podobno muzycy zbierają klocki Lego. 

W czym Dawid Podsiadło jest lepszy od ciebie? 
Nie wiem, w czym jest lepszy ode mnie. Wiem, że ma więcej klocków Lego niż ja i ma fajniejsze klocki Lego niż ja. Byłem u niego ostatnio w domu i ma takie super klocki Lego... 
 

Okazuje się, że autor "Kosmicznych Energii" jest kuzynem Michała Szpaka. Prowadzący stwierdził, że w Jaśle to "każdy z każdym". 

Myślę, że jestem też na pewno kuzynem Roksany Węgiel. Tak jak powiedziałeś, to jest małe miasto, więc każdy z każdym - zażartował Ralph. 

W kolejnej części rozmowy Ralph opowiedział o swojej babci. Kuba zapytał muzyka o tatuaż na cześć babci Krystyny. Tatuaż jest niewielki, a muzyk w ten sposób upamiętnia ważne osoby z jego rodziny, określa te napisy na ciele jako pomniki. 

Byłem z nią u tatuatora, ale nie chciała patrzeć. 
A babcia ma napisane "Rafał"? - zapytał Wojewódzki
Nie babcia nie może. Nic babcia nie może mieć natatuowane. Babcia jest damą, damy nie mają tatuaży - stwierdził Kamiński. 

Później Kuba zacytował wypowiedź Ralpha, w której muzyk twierdzi, że artyści nie powinni odnosić się do polityki. 

Powiedziałeś kiedyś takie słowa, które mnie bolą dlatego, że ja jestem wychowany w duchu społeczeństwa obywatelskiego. "My artyści powinniśmy być dyplomatami i nie komentować rzeczywistości politycznej" - zacytował prowadzący. 
Już nie, zmieniłem zdanie. Nasłuchałem się moich koleżanek z show-biznesu, które mówią, że nie chcą się wypowiadać na tematy polityczne. Każdy z nas ma inne poglądy, nie wszystkim wszystko się podoba, mamy różne wiary. Co jest dla mnie najważniejsze: powinniśmy się szanować. My artyści staramy się przekazywać tą "message" młodym ludziom - odpowiedział artysta. 

DK

Więcej o: