Magdalena Lamparska u Kuby Wojewódzkiego o roli w "365 dni". "Miałam obawy przed tym filmem"

Za nami pierwszy odcinek z najnowszego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego. Tym razem na kanapie showmana gościły aktorki z filmu "365 dni".

W pierwszym odcinku nowego sezonu programu Kuba Wojewódzki gościł dwie aktorki z kontrowersyjnego filmu "365 dni". Na pierwszy ogień poszła, Magdalena Lamparska, której postać skradła show w filmie. 

Magda Lamparska o karierze międzynarodowej

Kuba Wojewódzki rozmowę z aktorką rozpoczął od jej kariery międzynarodowej. Mało kto wie, że Magdalena Lamparska gra w Stanach Zjednoczonych, jednak nie chce się tym chwalić w polskich mediach. Dlaczego? Obawia się, że ją po prostu wytną. 

Ja o tym nie opowiadam Kuba, bo co ja bym zrobiła, gdyby mnie wycięli- mówiła aktorka. 

Dowiedzieliśmy się, że już wkrótce Magdalena Lamparska pojawi się w dwóch amerykańskich produkcjach, w tym w jednej ze Stephenem Baldwinem. 

Magda Lamparska o "365 dni"

Rozmowa naturalnie zeszła na temat filmu "365 dni" i oczywiście głównego bohatera granego przez Michele Morrone, czyli Massimo. Prowadzący dopytywał aktorkę o to, czy podoba jej się przystojny Włoch, jednak ta unikała pytania, jak ognia, tłumacząc się tym, że ma męża.

Jest bardzo przystojnym mężczyzną, nie mogę powiedzieć, że mi się podoba, bo tylko mój mąż mi się podoba.(...) Polecam małżeństwo- zachęciła gospodarza Lamparska.

Nie ma co ukrywać, że film "365 dni" podobnie, jak książki Blanki Lipińskiej budzi wiele skrajnych emocji. Do tej pory Magdalena Lamparska grała w bardziej obyczajowych produkcjach, więc rola w erotyku była dla niej sporym wyzwaniem. Jak się okazuje, aktora miała spore obawy przed przyjęciem roli. 

Miałam obawy, bo nigdy wcześniej nie grałam takich rzeczy, nie była to stereotypowa propozycja zagrania dziewczyny z sąsiedztwa. Wiedziałam, jakiego typu jest to literatura, wiedziałam, jaka publiczność za tym idzie. Miałam obawy, jaki to będzie film. (...). Przyjęłam tę rolę, bo spodobała mi się moja bohaterka- mówiła Lamparska. 

Magda Lamparska według krytyków i widzów skradła całe show w filmie. Oglądaliście ją w "365 dni"?

RG

Zobacz wideo Zobacz zwiastun filmu "365 dni"
Więcej o: