"The Voice Senior". Siostry Szydłowskie podbiły serca jurorów. "Będą czarnym koniem tego programu"

Za nami dwa kolejne odcinki "The Voice Senior". Muzykalni uczestnicy po raz kolejny nie zawiedli i udowodnili, że śpiewać każdy może.

"The Voice Senior". Przypomnijmy, że uczestnicy show walczą o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. Ich występy ocenia jury w następującym składzie: Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny

"The Voice Senior". Siostry Szydłowskie dały czadu

Siostry Szydłowskie - zapamiętajcie je. O tych seniorkach będzie głośno! Krystyna, Jola i Elżbieta zaśpiewały utwór "Kwiat jednej nocy" z repertuaru zespołu Alibabki. Panie przyznały, że śpiewają od urodzenia. Zaczynały w zespołach wokalnych. Jola i Ela brały nawet udział w Festiwalu Piosenki Radzieckiej. Krysia za to występowała w teatrze muzycznym.

Ich występ bardzo spodobał się jurorom. Alicja Majewska i Urszula Dudziak zapragnęły mieć trio w swoich zespołach. Wokalistki nie kryły jednak zawiedzenia, że na swoim fotelu nie odwrócił się Andrzej Piaseczny. Finalnie Siostry Szydłowskie dołączyły do drużyny Urszuli Dudziak.

To jest cudowne, że nawet mieszkając w innych miastach, kontynuują śpiewanie -powiedziała gwiazda.
One będą czarnym koniem tego programu - dodał "Piasek".

Macie już swojego faworyta w "The Voice Senior"?