Robert Górski u Wojewódzkiego opowiedział o małżeństwie. Było też o seksie. "Postanowiłem zniszczyć swój wizerunek grzecznego chłopca"

Robert Górski był gościem najnowszego odcinka "Kuba Wojewódzki". Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju wcielający się w postać Prezesa w "Uchu Prezesa" opowiedział o swojej najnowszej książce. Nie obyło się też bez żartów.

Robert Górski ostatnio był na ustach Polaków z dwóch powodów. Komik niedawno kolejny raz stanął na ślubnym kobiercu, a jego wybranka jest o 14 lat od niego młodsza. 48-letni gwiazdor niedawno też został tatą. Oprócz tego wydał książkę "Jak zostać prezesem". O pozycji było głośno, bo Górski w jednym z fragmentów swojej pracy w mocnych słowach wypowiedział się na temat Marty Kaczyńskiej. Nic więc dziwnego, że Kuba Wojewódzki zaprosił do studia właśnie jego. 

Robert Górski u Kuby Wojewódzkiego

Zaczęło się od spraw prywatnych. Wojewódzki wypytywał swojego gościa o ojcostwo i małżeństwo. 

Myślałem też o nowym dziecku i udało się. (...) Dziecko ma 8 miesięcy. (...) Ma na imię Malina - chwalił się Górski. 
Podoba mi się instytucja małżeństwa - zapewniał artysta. 

Satyryk dodał jednak, że ma świadomość, że jego ślub wywołał duże kontrowersje i nie wszystkim spodobało się, że ceremonia odbyła się w kościele. Chwilę później widzowie usłyszeli jeszcze bardziej intymne wyznania. 

Jak uprawiasz seks to też się śmiejesz? - pytał dziennikarz?
Czasem się zaśmieję, jak mnie coś załaskocze. (...) Ale generalnie seks to poważna sprawa. Jak to mówią "z fiu**m nie ma żartów" - ironizował. 

W kolejnych minutach Robert Górski przyznał się, że jego tata jest złotą rączką i zdarzyło mu się naprawić nawet... wibrator. To sprowokowało satyryka do serii bezpruderyjnych żartów. Górski wytłumaczył się jednak ze swojego rubasznego humoru. 

Postanowiłem zniszczyć swój wizerunek grzecznego chłopca, który stosuje inteligentny żart, bo u ciebie można pozwolić sobie na więcej - mówił.

I faktycznie u Wojewódzkiego żarty często dotyczą seksualności. Czy jednak są udane? My raczej się nie śmiejemy. Ostatecznie rozmowa zakończyła się poważnym tematem. Robert Górski zachęcił bowiem mężczyzn, by badali swoje jądra. 

AG 

Tak wygląda ''Ucho prezesa'' od kulis. Wszyscy chodzą jak w zegarku

Zobacz wideo