Dawid Ogrodnik wyznał, czemu unika mediów i dziennikarzy. Przy okazji dogryzł Kubie Wojewódzkiemu. Prowadzący nie wiedział, co odpowiedzieć

Dawid Ogrodnik pojawił się we wtorkowym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący nie ukrywał, że jest dumny, że przyjął zaproszenie od niego, gdyż aktor unika rozmów z dziennikarzami.

Dawid Ogrodnik to bez wątpienia jeden z najbardziej uzdolnionych aktorów młodszego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele świetnych ról. Został m.in. dwukrotnie nagrodzony Orłem Polskiej Akademii Filmowej (za postać Tomasza Beksińskiego w "Ostatniej rodzinie" oraz Mateusza Rosińskiego w "Chce się żyć"). Teraz do kin weszła kolejna produkcja z jego udziałem. W filmie "Ikar. Legenda Mietka Kosza" (reż. Maciej Pieprzyca) wcielił się w głównego bohatera. Ta kreacja przyniosła mu nagrodę Złotego Lwa Festiwalu Filmowego w Gdyni w kategorii na najlepszą pierwszoplanową rolę męską - to była już trzecia statuetka Lwa w jego karierze.

Dawid Ogrodnik w programie Kuby Wojewódzkiego

Dawid Ogrodnik po raz drugi przyjął zaproszenie od Kuby Wojewódzkiego. Po raz pierwszy zasiadł na kanapie u samozwańczego "Króla TVN-u" trzy lata temu. Dziennikarz zapytał Ogrodnika, dlaczego pomimo takiej popularności unika kontaktów z mediami.

Czy w tak małym kraju można wyżyć unikając PR-u?

Wojewódzki nie mógł uzyskać odpowiedzi i powtarzał ten wątek. Ogrodnik podszedł do tego z dystansem. Jego odpowiedź sprawiła, że prowadzący na chwilę zaniemówił i pochwalił swojego gościa za inteligencję.

Przecież też dbam o PR, przecież nie jestem tu, bo zaprosił mnie Kuba Wojewódzki - odpowiedział złośliwie Ogrodnik .

Zdradził też, że w przeszłości.. wycinał kupry indykom. Gdy założył robocze ubranie, to jeden z pracowników zażartował z niego wtedy, że wygląda jak Orlando Bloom. Aktor uznał to doświadczenie za bardzo wartościowe.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki są razem? On nie ukrywa, że ona jest miłością jego życia:

Zobacz wideo

AW