"The Voice of Poland". Jeden z uczestników lata temu dał kosza Margaret. Teraz spotkał ją na przesłuchaniach w ciemno

"The Voice of Poland" obchodzi jubileusz. W 10 sezonie programu nie brakuje wzruszeń i niespodzianek.

Jednym z uczestników dzisiejszego odcinka "The Voice of Poland" był Tadeusz Seibert, który na co dzień uczy śpiewu w swojej szkole wokalnej. Okazuje się, że największa pasja Tadeusza - muzyka, przed laty skrzyżowała jego drogi z Margaret, obecną trenerką „The Voice of Poland”.

Historia jest taka, że razem jeździliśmy na wszystkie festiwale. Myśmy trochę razem zaczynali... - zdradziła wokalistka.

"The Voice of Poland". Margaret spotkała swoją byłą sympatię

Wyznanie trenerki bardzo zaintrygowało Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Cała czwórka chciała dowiedzieć się więcej o relacji Margaret z Tadeuszem Seibertem.

Ja lat dziesięć, no… jedenaście. Tadzik też jedenaście. Tadzik wtedy był zainteresowany innymi dziewczynami a ja byłam Tadzikiem. Ja go chciałam on mnie nie chciał! - opowiedziała z nostalgią Margaret.

Występ Tadeusza Seiberta spodobał się wszystkim jurorom. Ostatecznie wokalista postanowił dołączyć do drużyny Margaret.

Macie już swojego faworyta w "The Voice of Poland"?

Więcej o:
Komentarze (27)
"The Voice". Jeden z uczestników lata temu dał kosza Margaret. Teraz spotkał ją w programie
Zaloguj się
 • Gość: Rex666

  Oceniono 29 razy 23

  Z przykrością stwierdzam , że Margaret nie pasuje mi tutaj jaki juror . Brak doświadczenia..

 • krzysztof.kapis

  Oceniono 25 razy 23

  cyrk ...jurorzy którzy zamiast skupiać się na tym co słyszą, rozgladaja sie na lewo i prawo...co sądzi kolega / bo ja nie wiem/ pokazuje ich poziom...Nie przepadam za Górniak ale ona nie szukała zdania kolegów tylko wiedziała ...wiedziała czy tak czy nie, bez oczu jelonka szukajacych dookoła.. . w sumie domowe przedszkole / tam jest miejsce obecnej jurorki nie potrafiacej sklecić dwu zdań /

 • Gość: Yvfjh

  Oceniono 28 razy 22

  Margaret nie potrafi się wysłowić.

 • Gość: Maciej

  Oceniono 31 razy 19

  To jest skład jurorów szok Margaret patrzy raz na jedną raz na drugą strone co zrobia inni nacisnąć przycisk czy nie to jest jurorka szok badziewie

 • Gość: uuu

  Oceniono 18 razy 14

  Margaret nie nadaje się na jurorkę, skupia sie tylko na swoim wyglądzie i głupim infantylnym zachowaniu,po co te konsultacje w tracie wystepu kandytatów? gdzie ona sie wybiera z ta paletką do badmintona, na fotelu nie może usiedzieć jak dziecko z adhd.Dwóch pajaców w jednym programie to już za dużo. Brakuje p. Piekarczyka.

 • just4f

  Oceniono 18 razy 14

  Kto promuje takie beztalencia? Ta pani tak fałszuje że uszy opadają. Jurorka i trenerka na siłę lansowana. Tylko po co?

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 10

  Margaret ktora nie umie spiewac na zywo fałszuje jak tylko się da zasiada jako jurorka w The Woice od Poland to są dopiero jaja to dziewczę to bez talencie totalne jak można promować takich ludzi w tv . Żenada !!!!!

 • bogdan19741974

  Oceniono 24 razy 10

  co to za margareta,znam ja tylko z reklamy telefonow,mamy upadek muzyki skoro osoba ktora nic nie osiagnela,nie ma ciekawych piosenek zasiada w jury,ocenia ludzi w swoim wieku?WTF..nie przepadam za disco polo!!ale Weekend nuci cala Polska i nie tylko 1 piosenke

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX