"Agent - Gwiazdy". Produkcja zaliczyła sporą wpadkę i zdradziła przed półfinałem, kto odpadnie z programu. Wszystko przez jedno zdjęcie

Już za tydzień finał programu "Agent - Gwiazdy". Dziś wiemy, że nie znajdzie się w nim Viola Kołakowska. Okazuje się jednak, że produkcja przez przypadek zdradziła finałową trójkę jeszcze przed emisją półfinału.

W środę widzowie mogli obejrzeć półfinałowy odcinek programu "Agent - Gwiazdy". Niestety, z show musiała pożegnać się Viola Kołakowska. Oznacza to, że w finale zobaczymy: Miśka Koterskiego, Marysię Sadowską i Damiana Kordasa. Ale czujni internauci mogli poznać finalistów jeszcze przed emisją wczorajszego odcinka. Jak? Już tłumaczymy. 

Zobacz wideo

"Agent - Gwiazdy". Wpadka przed finałem

Otóż, na platformie Player.pl pojawiła się graficzna zapowiedź finałowego odcinka, podczas którego widzowie poznają zarówno Agenta, jak i zwycięzcę programu. I co można dostrzec na miniaturce? Violę Kołakowską w towarzystwie Agaty Nizińskiej i Wiktoria Mrozika. A co istotne, finaliści zawsze siedzą obok siebie. Wpadka? Być może, bo miniaturka widniała na Playerze jeszcze przed emisją półfinału. Gdy tylko się pojawiła, mogliśmy więc wnioskować, że Kołakowskiej w finale zabraknie. 

Agent GwiazdyAgent Gwiazdy screen player.pl

No cóż, wpadki zdarzają się każdemu. 

DH