"Big Brother". Najpierw były namiętne pocałunki w łazience, a później wyznanie miłości. Oleh i Madzia są coraz bliżej

Mamy pierwszy romans w "Big Brotherze". To już pewne - Oleh zakochał się w Madzi.

To już kolejny raz, kiedy piszemy o Madzi i Olehu. Jest jednak ku temu powód. Podczas ostatniej imprezy w domu Wielkiego Brata 20-latek wyznał dziewczynie miłość i to w kilku językach. Potem doszło do namiętnych pocałunków. I choć początkowo Oleh nie cieszył się sympatią widzów (Madzia wręcz przeciwnie), to teraz większość kibicuje tej parze. My również.

Zobacz wideo

"Big Brother". Oleh zakochał się w Madzi 

W minioną sobotę uczestnicy "Big Brothera" urządzili sobie imprezę, oczywiście za zgodą Wielkiego Brata. Co ważne, kamery w domu zostały wyłączone o godzinie 1:00, przez co internauci nie mieli możliwości śledzić przebiegu tej nocy za pośrednictwem Playera. I to dlatego widzowie zobaczyli gorącą relację z imprezy dopiero w poniedziałkowym odcinku reality-show. Gorącą, bo działo się naprawdę sporo. Chodzi o bliską relację Oleha i Madzi. 20-latek w pewnym momencie znalazł się z obiektem swoich westchnień w łazience. Tam doszło do ich pierwszego tak namiętnego pocałunku. I nie skończyło się na jednym zbliżeniu. Później całowali się też w salonie, a na koniec na tarasie. Oleh pozwolił sobie także na romantycznie wyznanie. Szeptał Madzi do ucha:

Te amo, I love you, kocham cię, w każdym języku to samo...

Reakcja Madzi? Najlepsza. 

Ale jak to? To niemożliwe - mówiła z uśmiechem na twarzy.
 

Z komentarzy widzów możemy wywnioskować, że oni również kibicują tej parze. 

Madziunia, kochana nie myśl tyle, tylko czuj.
Jejku, tak bardzo cieszę się ich szczęściem.
Ja im kibicuję - czytamy.

Jedyny problem, jaki poddają pod dyskusję widzowie to fakt, że Madzia jest starsza od Oleha o 11 lat. Ale jak wiemy, miłość nie zna wieku. 

Myślicie, że będą parą? 

DH