"Big Brother". Do programu powrócił Łukasz, ale według regulaminu powinna być to Angelika. Dlaczego tak się nie stało? Powód zaskakuje

W minioną niedzielę do domu Wielkiego Brata niespodziewanie powrócił Łukasz Darłak. Jednak według regulaminu "Big Brothera" powinna być to Angelika. Teraz już wiadomo, dlaczego tak się nie stało.

"Big Brother" w końcu się rozkręca, a wszystko to przez liczne zwroty akcji. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu z domu Wielkiego Brata na własne życzenie odeszli Justyna oraz Paweł. Podczas niedzielnego wydania "Big Brother Arena" widzowie dowiedzieli się, że na ich miejsce powróci Łukasz, uczestnik, który odpadł z show dwa tygodnie temu. I rzeczywiście regulamin programu uwzględnia możliwość owego powrotu, w momencie dobrowolnej rezygnacji innego domownika. Ale tutaj pojawia się pewien problem, gdyż według kolejności powinna być to Angelika. Dlaczego tak się nie stało? 

"Big Brother". Łukasz powrócił do programu. Angelika odmówiła

Jak dowiedział się Fakt, Angelika, która show opuściła w ubiegłym tygodniu, nie miała ochoty powrócić do programu. Miała obawy przed hejtem, z jakim musiała zmierzyć się tuż po wyjściu z domu Wielkiego Brata. Dodajmy, że stewardessa od początku nie budziła sympatii wśród widzów. Zarzucano jej, że jest zbyt nachalna w stosunku do Igora, a nawet określano ją mianem "drugiej Frytki". 

I choć Łukasz również nie miał łatwo po opuszczeniu programu, to jednak zdecydował się na powrót, co też spotkało się ze sporym oburzeniem. Widzowie nie potrafili zrozumieć decyzji produkcji i poczuli się oszukani. Czy więc Łukasz ma szansę na wygraną? Trudno to stwierdzić. W tej chwili wśród faworytów raczej go nie ma. 

DH

Więcej o:
Komentarze (57)
"Big Brother". Do programu powrócił Łukasz, ale według regulaminu powinna być to Angelika. Powód zaskakuje
Zaloguj się
 • vader2010

  Oceniono 30 razy 20

  Angelika ma pracę i ma co robić a ten fircyk co ma innego do roboty? Celuje w celebrytyzm i dla niego to dar losu.

 • Gość: Widz

  Oceniono 16 razy 16

  Wszystko i tak ustawiane jest przez producentów nawet głosowania - jak sprawdzić faktyczne głosowanie przez internautów ?

 • Gość: Anka37

  Oceniono 15 razy 13

  Coraz mniej lubię TVN na siłę promuje wszystko co odbiega od standardów, wystarczy spojrzeć z kim się spotykał Łukasz (Michał Witkowski) OCHYDA! Obleśne typy a Łukasz to żaden aktor, te śmieszne role w filmach paradokumentalnych to wstyd się przyznać, że się w nich grało. Człowiek bardzo irytujący.

 • Gość: Aga

  Oceniono 21 razy 11

  Dziwi mnie dlaczego najwięcej informacji mają i najwięcej komentują ten program osoby , które mówią, że nie da się tego oglądać. Płaczą, narzekają a i tak są najbardziej na bieżąco ;)) Pozdro dla nich :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 9

  Łukasz, Paweł i Justyna to najbardziej irytujący uczestnicy. Nie da się ich słuchać.

 • Gość: Buz Aldrin

  Oceniono 12 razy 8

  Cały ten program jest wyreżyserowany inistawiony, w pokoju zwierzeń bb mówi uczestnikom jak mają odegrać swoją rolę. A głosowania? Jak sprawdzicie jak głosowali widzowie, przecież TVN może dowolnie zmienić wynik głosowania.

 • Gość: Aga

  Oceniono 16 razy 8

  Dlaczego wpuscili tego dupka Łukasza
  On tylko sieje tam zamęt, ciągle niezadowolony, ciągle wszystko komentuje, postać negatywna

 • Gość: Sonia

  Oceniono 6 razy 6

  Kto Was bardziej irytuje Łukasz czy Chajzer? Jak Chajzera pokazują to trzeba zamknąć oczy, dlatego nie ma oglądalności w BB nocą!!!!! Zmieńcie prowadzącego to wzrośnie oglądalność nocnych wydań.

 • Gość: Karol

  Oceniono 5 razy 5

  Oglądam ten zbakomityr program nawet kiedy śpię

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX