Będzie kolejna edycja "Big Brothera"? Ponoć wyniki są świetne. Mamy komentarz produkcji

"Big Brother" powrócił. I chociaż początkowo wiało w nim nudą, to w końcu się rozkręcił. Czy widzowie mogą więc liczyć na następną edycję?

"Big Brother" ma swoich zwolenników i przeciwników. Jedni mówią, że program jest nudny i wyreżyserowany, a drudzy, że relację z domu Wielkiego Brata mogliby śledzić całymi dniami i nocami. Krótko po premierze rzeczywiście w mediach huczało, że reaktywacja "Big Brothera" nie była najlepszym pomysłem, aczkolwiek dziś musimy przyznać, że jest dużo lepiej.

Uczestnicy "Big Brothera" są zamknięci w domu już od dwóch miesięcy. Finał zaplanowany jest na czerwiec. Jaka jest szansa, by produkcja podjęła decyzję o emisji kolejnej edycji reality-show? Według magazynu "Flesz", szansa na to jest naprawdę spora. 

Zobacz wideo

"Big Brother". Będzie następna edycja? 

Jak dowiedział się "Flesz", decyzja o tym, czy program powróci na jesieni, zostanie podjęta do końca maja. 

Wszystko wskazuje na to, że będzie pozytywna, bo szefowie stacji są zadowoleni z oglądalności - donosi osoba z produkcji "Big Brothera".

Ostatnie wyniki przygotowane przez Nielsen Audience Measurement dla portalu wirtualnemedia.pl zostały opublikowane pod koniec kwietnia. Wynikało z nich, że program pokazywany w TVN7 codziennie o godz. 20.00 ogląda średnio 856 tys. widzów. "Big Brother Nocą" śledzi 221 tys. osób.

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Do programu weszła nowa osoba. Domownicy byli w szoku: Matko jedyna. To były uczestnik

Jak czytamy, Agnieszka Woźniak-Starak sprawdziła się w roli gospodyni show, co ma oznaczać, że pojawi się też w kolejnej edycji, jeśli ta rzeczywiście powstanie. My bowiem skontaktowaliśmy się z produkcją "Big Brothera", a komentarz, który otrzymaliśmy, jasno wskazuje na to, że 100 procentowa decyzja jeszcze nie zapadła. 

Decyzja o kolejnej edycji zapadnie w najbliższych tygodniach - mówi nam osoba z Biura Prasowego stacji. 

Czekacie?

DH