"Big Brother". Zakrapiana "studniówka" skończyła się wspólnym prysznicem. Na to czekali widzowie? "Codziennie trzeba dawać im alkohol"

"Big Brother" się rozkręca. Mieszkańcy zorganizowali sobie bal studniówkowy, a w pewnym momencie musiał interweniować Wielki Brat.

W minioną sobotę w domu Wielkiego Brata odbył się bal studniówkowy. Pojawił się alkohol. I chociaż zakrapiana impreza zaczęła się na spokojnie, to na koniec uczestnicy "Big Brothera" kompletnie zapomnieli o fakcie, że spoglądają na nich setki tysięcy widzów. A niektórzy mogą nawet sądzić, że pod koniec imprezy naprawdę było na co popatrzeć. 

Zobacz wideo

"Big Brother". Studniówkowy bal skończył się pod prysznicem

Na samym początku - bitwa na jedzenie. Pomysł nie spodobał się jednak Justynie, wegance, która na czas "zabawy' przeniosła się na taras. Pierwszy zgrzyt imprezy, jednak już chwilę później dołączyli do niej pozostali mieszkańcy i od razu wpadli na nowy pomysł. Otóż, alkohol sprawił, że zdecydowali się na skok do lodowatej wody. Ich wybryki nie spodobały się Wielkiemu Bratu, więc postanowił on w porę reagować. Natychmiast nakazał im wyjście z wody oraz powrót do domu. 

ZOBACZ TEŻ: Kolejna wpadka w "Big Brotherze"? Nowa uczestniczka zdradziła, że odpadnie Klaudia, zanim dowiedzieli się o tym widzowie

Ale to nie koniec balu. Wszystkim mieszkańcom towarzyszyły świetne humory. Postanowili to wykorzystać i wspólnie udali się pod prysznic. Było gorąco, bo część z nich zdecydowała się porzucić wszystkie ubrania i wskoczyć do kabiny nago. A pamiętajcie, że kamery to wszystko uwieczniły. 

Więcej nam alkoholu nie dadzą - powiedziała wówczas Justyna.

Co zabawne, po komentarzach widzów wnioskujemy, że właśnie na takie sceny czekali. Na Instagramie "Big Brothera" internauci piszą: 

Oooo i tu się zaczyna prawdziwy "Big Brother".
Trzeba codziennie dawać im alkohol, wtedy będzie lepsza akcja. 
I super się bawili, co sobotę mogą mieć takie imprezki.

Oj, działo się tam sporo. Ciekawe, czy dziś uczestnicy żałują tej nocy, czy może jednak z chęcią by ją powtórzyli. Jak myślicie? 

DH

Więcej o:
Komentarze (61)
"Big Brother". Zakrapiana "studniówka" skończyła się wspólnym prysznicem. Na to czekali widzowie? "Codziennie trzeba dawać im alkohol"
Zaloguj się
 • moszna666

  Oceniono 49 razy 45

  Nie musimy spekulować! tylko beczka wódki może uratować ten program! Cóż okazuje się że nawet TVN idzie w Pato streaming!

 • twojasuczka

  Oceniono 37 razy 35

  prostactwo !!!! poziom zartów i calego programu to DNO-takich ludzi wybrali

 • yosemitesam

  Oceniono 36 razy 28

  "Było gorąco, bo część z nich zdecydowała się porzucić wszystkie ubrania i wskoczyć do kabiny nago. "

  To jak, na co dzień chodzą pod prysznic w ubraniach?!

 • e.olsen

  Oceniono 22 razy 20

  To kontynuacja znanego swego czasu w TV programu państwa Gucwińskich pt. "Z kamerą wśród zwierząt". Oczywiście, nie obrażając zwierząt...

 • Gość: Robix

  Oceniono 20 razy 14

  Teraz by zostać pseudo celebrytą wystarczy pokazać dupę i zrobić z siebie pajaca lub dzifkę. Dobrze, że tego gówna nie oglądam :)

 • krzysmj

  Oceniono 11 razy 9

  Oglądałem trochę pierwszą edycję BB i mogło być. W tej edycji chcą chyba przebić warsaw shore. Beznadzieja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX