Filip Chajzer i Małgorzata Ohme się nie sprawdzili. "Big Brother" nocą czekają zmiany

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme są prowadzącymi "Big Brother Nocą". W studio omawiali wydarzenia z programu, jednak w ostatnich dniach widywano ich osobno. Okazuje się, że takie było życzenie... widzów.

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie będą prowadzili razem "Big Brother Nocą"? Psycholożka i celebryta TVN podobno nie dogadują się ze sobą i zauważyli to nawet widzowie programu. "Fakt" ustalił, że produkcję czekają zmiany w tym zakresie.

"Big Brother Nocą". Filip Chajzer i Małgorzata Ohme zostaną rozdzieleni?

Jak ustalił "Fakt", Filip Chajzer i Małgorzata Ohme zostaną rozdzieleni na wyraźne życzenie widzów. Ci zauważyli, że Chajzer i Ohme nieszczególnie dogadują się przed kamerami. Raczej spokojna psycholożka jest dominowana przez celebrytę, który ciągle wchodzi jej w słowo i niezmiennie stara się doprowadzić rozmowę do poziomu żartu.

Oni mają różne osobowości. Gosia jest ciepłą i spokojną dziennikarką, a Filip chce się ciągle wygłupiać. Trudno mu się skupić dłużej niż minutę, gdy ona coś mówi. To jej przeszkadzało, bo musiała walczyć o dojście do głosu, zamiast skupić się na merytorycznej i ciekawej rozmowie o mieszkańcach - twierdzi źródło tabloidu.

W najbliższych odcinkach "Big Brother Nocą" prowadzący mają zostać rozdzieleni, jednak co pewien czas będzie się zdarzało, że zobaczymy ich jeszcze razem w studio - jak np. w czwartkową noc, kiedy z domu Wielkiego Brata wychodziła Marlena.

"Big Brother Nocą" - Filip Chajzer za Ulę Chincz

Początkowo nocny program o godzinie 23 miała prowadzić z Małgorzatą Ohme Ula Chincz. Jednak w ostatniej chwili producenci zdecydowali, że to Filip Chajzer będzie w parze z dziennikarką. Duet ten ewidentnie nie wypalił, dlatego też produkcję czekają zmiany.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (53)
Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie dogadują się na wizji? "Big Brother Nocą" czekają zmiany
Zaloguj się
 • Gość: Widziałem

  Oceniono 34 razy 26

  Pani Małgosiu - może pani odkleić maskę od twarzy - wyglada Pani na wizji jak Joker z Batmana , jakby zaraz jakaś gumowa maska miała się odkleić z tej napiętej twarzy ... i proszę nie mówić po kilkadziesiąt razy ze trzeba im dać Pani książkę i wszyscy ja musza mieć , bo po 5 razach robi się to nadmiernie natarczywe i żenujące - a pani w kółko ...

 • Gość: 8877

  Oceniono 27 razy 23

  Już widzę te miliony telewidzów piszacych do tvn aby rozdzielić prowadzących.

 • Gość: Asaroth

  Oceniono 19 razy 17

  Kompletna klapa ten program, a prowadzący - bez względu na umiejętności- nie zrobią z nudziarstwa show. Słabo jest i nie ma czego omawiać.

 • Gość: gościówa

  Oceniono 17 razy 15

  Raczej spokojna psycholożka jest dominowana przez celebrytę, który ciągle wchodzi jej w słowo i niezmiennie stara się doprowadzić rozmowę do poziomu żartu.

  Bo chajzer to p izda i prymityw.

 • Gość: Celebryta

  Oceniono 17 razy 13

  Nie oglądam i nie zamierzam 😂

 • Gość: qaz

  Oceniono 17 razy 13

  No Pani psycholog musi się tam dobrze napocić, zeby powiedzieć coś na temat tej żenady i spier d olenia....

 • Gość: Cik

  Oceniono 13 razy 11

  Chajzer zupełnie nie nadaje się do tego programu. Faktycznie wchodzi w słowo wprowadza nerwowa atmosferę a jego żarty są wkurzajace. Rozumiem że on bierze wszystko jak leci jest tańszy ale skoro chcą zachować jakiś poziom to trzeba wybulic kasę

 • Gość: Real

  Oceniono 12 razy 10

  Te wszystkie farsawianki chodzą do tego samego chirurga plastycznego ? Zero naturalności

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX