Big Brother. Natalia Wróbel opuściła dom Wielkiego Brata. Już nie chce być celebrytką?

Big Brother. Pierwsza osoba nominowana przez uczestników zakończyła swoją przygodę z programem. Natalia Wróbel opuściła dom Wielkiego Brata.

"Big Brother 2019" powoli się rozkręca. Mieszkańcy domu Wielkiego Brata pierwszy raz nominowali dwie osoby do opuszczenia programu, zaś widzowie zdecydowali, że to Natalia Wróbel pożegna się z marzeniami o sławie.

Big Brother - Natalia Wróbel opuszcza dom Wielkiego Brata

Natalia Wróbel i Maciej Borowicz jako pierwsi otrzymali nominacje od pozostałych mieszkańców domu Wielkiego Brata. Jednak ostatecznie to widzowie decydowali, które z nich opuści program. W niedzielę dowiedzieliśmy się, że będzie to Natalia Wróbel, na którą zagłosowało 52 proc. widzów.

Natalia Wróbel przychodziła do programu z bardzo jasnym planem na siebie - chciała zostać celebrytką.

Uważam, że życie celebryty polega na reklamowaniu różnych ubrań i chodzeniu od jednej imprezy na drugą imprezę. Wiem, że to strasznie puste, ale ja naprawdę chcę być celebrytką - mówiła Natalia Wróbel chwilę przed wejściem do domu Wielkiego Brata.

Chwilę po opuszczeniu domu Wielkiego Brata nieszczególnie była skora do podzielenia się swoimi planami na przyszłość, bo chyba nie spodziewała się też, że odpadnie jako pierwsza z programu.

Big Brother. Kim jest Natalia Wróbel?

Natalia Wróbel ma 21 lat i pochodzi z Bytomia. Mieszkała już za granicą, m.in. we Włoszech i Szwajcarii. We Włoszech pracowała jako tancerka w klubie nocnym ze striptizem, w Szwajcarii znalazła miłość. Jej partner jest od niej o 20 lat starszy.

 

W "Big Brotherze" zdążyła zasłynąć tym, że program jeszcze się na dobre nie rozkręcił, a Natalii już pękło ramiączko seksownej sukienki.

MAW

Więcej o:
Komentarze (14)
Big Brother. Natalia Wróbel opuściła dom Wielkiego Brata. Już nie chce być celebrytką?
Zaloguj się
 • Gość: PoWielkimBracieKlocNaKlacie

  Oceniono 19 razy 15

  generalnie we wloszech tanczyla za hajs dla wszystkich a w szwajcarii tylko dla tego jednego. No, moze tez dla jesgo kolegow ;) slowo taniec mozna zastapic innym, co jest wielce prawdopodobne :D Pozdro Natalka, Dubaj czeka

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 15 razy 13

  Wie że bycie celebrytką jest puste, ale i tak chce nią zostać. Więc dla mnie taka osoba nie przedstawia sobą nic wartościowego i nie warto nią sobie zawracać głowy. Jeśli marzeniem dzisiejszych ludzi jest zarabianie kasy na byciu celebrytą, to takich ludzi należy omijać z daleka. Oni tylko myślą jak tu zarobić najwięcej kasy na swoje przyjemności, nie obchodzą ich inni ludzie. Jesteś fanką takiej celebrytki? To tak jakbyś chodziła do pracy i cały swój zarobek oddawała najleprzej przyjaciółce, która nie pracuje, bo po co skoro ty na nią pracujesz. Albo wmawia ci że potrzebujesz tego czy tamtego, i ona ci to srzedaje. Ach ci naiwni fani.

 • Gość: aaa

  Oceniono 11 razy 11

  Widać od razu że to taka lalka co rozbierac się lubi i świecic gołym dupskiem, celebrytka za dychę.

 • Gość: boss

  Oceniono 9 razy 9

  hah szambo wieśniara nie celebrytka

 • Gość: 7777

  Oceniono 8 razy 8

  Sponsora już ma więc kariera przed nią otworem. Niebawem wystąpi w #Królowe życia# albo #Żony z Bytomia# .

 • Gość: issa

  Oceniono 7 razy 7

  zawsze ma szansę na bycie "asystentką prezesa". Blondi, mloda...wystarczy zrobić sobie glonojada i posada w kieszeni. Z tym, że chyba już mniej niz 65 tys zł. No ale też praca niespecjalnie wymagajaca kwalifikacji, umowmy sie.

 • Gość: ja36

  Oceniono 5 razy 5

  typowa blond blachara z bytomia 100% pustaka

 • Gość: asia

  Oceniono 6 razy 2

  Ładna, ale widać, że pójdzie w złą stronę...Mega zafiksowana na punkcie swojego wyglądu...
  Pójdzie niedługo w stronę operacji plastycznych, że za jakiś czas nie będzie przypominać samej siebie...

 • Gość: Kox

  Oceniono 1 raz 1

  Ona arabów obsługiwała, nie jeden w niej szczytował z okrzykiem Anal akbar!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX