Wojewódzki pytał Romę Gąsiorowską o nagie pośladki Piotra Adamczyka. "Nie muszą mnie kręcić, jestem profesjonalistką"

Kuba Wojewódzki gościł na swojej kanapie Romę Gąsiorowską. Aktorka zdradziła m.in. kulisy pracy przy rozbieranych scenach.

W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" drugim gościem była Roma Gąsiorowska. Gwiazda filmu "Całe szczęście" wprowadziła niezły zamęt w show TVN. Aktorka swoimi żartami wielokrotnie wyprowadzała Wojewódzkiego z równowagi.

Zobacz wideo

Roma Gąsiorowska u Kuby Wojewódzkiego

Aktorka pojawiła się na kanapie wraz z Maksem Balcerowskim, odtwórcą jednej z głównych ról w komedii "Całe szczęście". Przez pierwsze minuty Wojewódzki rozmawiał z 12-latkiem o jego przygodzie z filmem. Jednocześnie robił żarty z Nożyńskiego, wyśmiewając go, że mógłby się uczyć aktorstwa od młodszego kolegi po fachu.

Kiedy wreszcie przyszła kolej Romy Gąsiorowskiej, aktorka na początku pozwoliła sobie na żart w kierunku Nożyńskiego. Spytała go, czy jest Jakubem Żulczykiem, bo kojarzy jego twarz z okładki książki "Ślepnąc od świateł".

Przez większą część rozmowy Wojewódzki dopytywał ją, czy nie wstydzi się gry w komediach romantycznych.

Mam na swoim koncie ponad 30 ról i zagrałam zaledwie w 6 komediach. Równolegle gram w takich filmach i łączę to z ambitnymi rolami - odpowiedziała Gąsiorowska.

Gąsiorowska w komedii "Całe szczęście" wciela się w postać zwariowanej trenerki. Rola aktorki została porównana przez Wojewódzkiego do Ewy Chodakowskiej. Showman puścił też gościom fragment filmu z nagim Piotrem Adamczykiem.

Podobają ci się jego pośladki? - spytał Kuba aktorki.

Roma bez namysłu powiedziała, że aktorzy na nagość patrzą inaczej niż widzowie.

Jestem w tym zawodzie dość długo, Troszkę inaczej podchodzę do rozbieranych scen. I zupełnie nikt nie musi mnie kręcić. To jest profesjonalizm. (...) Musimy być niezwykle wiarygodni, wiemy, że będą to oglądać różne osoby. To jest zwyczajne zadanie. (…) Trzeba się z tym po prostu oswoić - powiedziała Gąsiorowska.

Oglądaliście program? Który z gości wypadł lepiej?

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.