Fit Lovers skrytykowali montaż w "Ameryka Express": To było przemontowane. Skomentowali też porównania do Deynn i Majewskiego

Mimo że od finału "Ameryka Express" minęło już kilka miesięcy, to niektóre momenty z programu nadal wzbudzają kontrowersje. Fit Lovers po raz kolejny odnieśli się do agresywnego zachowania Mateusza na wizji.

Za nami pierwszy odcinek kolejnego, dwudziestego szóstego (!) już, sezonu talk-show Kuby Wojewódzkiego. Jako pierwsi na kanapie zasiedli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, czyli duet Fit Lovers. Para zyskała popularność po udziale w "Ameryka Express", gdzie zajęli drugie miejsce. Przypomnijmy, że program wygrała Aleksandra Domańska z bratem, co spotkało się z mieszanymi reakcjami widzów.

Fit Lovers u Kuby Wojewódzkiego

Fit Lovers wielokrotnie byli już porównywani do innego znanej pary, która promuje w sieci zdrowy styl życia. Mowa oczywiście o Deynn i Majewskim. Wojewódzki spytał Pamelę i Mateusza, jak reagują na takie komentarze. 

My robimy swoje, a oni robią swoje - odpowiedział zdawkowo Janusz.

Jak widać, Fit Lovers nie dali się sprowokować. Wojewódzki pokusił się jednak o kąśliwy komentarz na temat Deynn i Majewskiego. 

Nie śmiejcie się, to nie ich wina, że musieli wyjechać z kraju - zaśmiał się.

Fit Lovers o Ameryka Express: To było przemontowane

Udział w "Ameryka Express" zagwarantował duetowi Fit Lovers nie tylko sławę, ale też sporo kontrowersji. Para znalazła się w ogniu krytyki po tym, jak w jednym z odcinków Mateusz Janusz zachował się agresywnie w stosunku do swojej narzeczonej. Zakochani po raz kolejny zrzucili winę na montaż.

Czasem ktoś wyciągnie jedno słowo, jedno zdanie. Nagle wszyscy twierdzą, że to prawda. To było przemontowane - zaczęła Pamela.
To była tylko jedna scena - dodał Mateusz.

Lubicie duet Fit Lovers?