"The Voice Kids". Za nami finał. Wiemy, kto wygrał show

"The Voice Kids". Druga edycja talent show dla dzieci dobiegła końca. W finale poznaliśmy zwycięzcę. To Ania Dąbrowska.

"The Voice Kids". Dziś wieczorem TVP wyemitowała finał programu. Wydarzenie uświetniły występu aktualnych idoli dzieci i nastolatków. Na scenie pojawili się: HRVY - 20-letni wokalista z Wielkiej Brytanii, Paulina Przybysz i dzieci z Instytutu Głuchoniemych, Amelia oraz Roksana Węgiel.

"The Voice Kids". Finał

W finałowym odcinku "The Voice Kids" wystąpiło po trzech uczestników z każdej drużyny. Trenerzy stanęli przed trudnym zadaniem - musieli wybrać po jednej osobie ze swojego teamu, która przejdzie dalej. Nie obyło się bez wzruszeń. Po podjęciu decyzji, Dawid Kwiatkowski zalał się łzami. Ostatecznie w ścisłym finale zmierzyli się ze sobą: Wiktoria Gabor, Ania Dąbrowska i Paweł Szymański.

Finaliści wystąpili wspólnie ze swoimi trenerami w duetach. Wiktoria, Tomson i Baron wykonali utwór "Human" Rag'n'Bone Man, Ania i Cleo zaśpiewały z kolei "Hero" - przebój Mariah Carey. Ten etap zakończył występ Dawida Kwiatkowskiego i jego podopiecznego Pawła z kawałkiem Justina Timberlake'a "Mirrors".

Zanim finałowa trójka zaprezentowała swoje autorskie utwory, dowiedzieliśmy się, że "Ulubieńcem publiczności" został Adam Kubera. Chłopak otrzymał voucher, dzięki któremu może teraz nagrać singiel oraz teledysk.

Drugą edycję "The Voice Kids" wygrała Ania Dąbrowska. Nagroda to kontrakt płytowy z wytwórnią Universal Music oraz 50 tysięcy złotych.