"Milionerzy". Pytanie o zwierzę wysłane w kosmos sprawiło uczestnikowi spory problem

Milionerzy. Za nami ostatni odcinek ze "zwykłymi" uczestnikami w tej edycji. Tym razem Hubert Urbański zadał jednemu z graczy następujące, podchwytliwe, pytanie: Rosjanie wysłali w kosmos psa Biełkę, a Francuzi?

"Milionerzy". W programie padło właśnie ostatnie w tej edycji podchwytliwe pytanie do "zwykłego" uczestnika. Hubert Urbański wróci ze swoimi pytaniami w przyszłym roku. Wtorkowy odcinek był ostatnim przed dwoma odcinkami specjalnymi, w których wystąpią gwiazdy, grające na cele charytatywne. A jak brzmiało pytanie, które Hubert Urbański zadał graczowi w tym odcinku?

Rosjanie wysłali w kosmos psa Biełkę, a Francuzi?

  • A - żabę Rene
  • B - kotkę Felicette
  • C - gęś Manon
  • D - winniczka Philipe'a

Prawidłowa odpowiedź to: kotkę Felicette.

Milionerzy - odcinki specjalne 2018

Przed nami jeszcze tylko dwa ostatnie odcinki specjalne programu "Milionerzy". 5 i 6 grudnia wyemitowane zostaną odcinki, w których udział wezmą gwiazdy TVN. Będą to aktorzy znani z najnowszej komedii świątecznej "Miłość jest wszystkim": Mateusz Damięcki, Aleksandra Adamska, Olaf Lubaszenko oraz Patricia Kazadi. Tak samo, jak "zwykli" gracze, gwiazdy będą miały do dyspozycji trzy koła ratunkowe i wyjątkowe wparcie Katarzyny Kolendy-Zaleskiej.

Gwiazdy zagrają w parach o milion złotych, ale wygraną przeznaczą na cele charytatywne - pieniądze przekazane zostaną Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

MAW, MŁ

Więcej o: