[TYLKO U NAS] Znamy nazwiska uczestników 4. edycji programu "Agent-Gwiazdy". TVN stawia na młode twarze

Wiemy, kto wystąpi w najnowszej edycji "Agenta-Gwiazdy". Nasz informator zdradził nam, że na udział w show zgodzili się Angelika Mucha, znana jako Littlemooonster96 oraz Damian Kordas.

To, że 4.edycję show "Agent-Gwiazdy" poprowadzi Kinga Rusin wiadomo już od jakiegoś czasu. Informację tę potwierdziła sama dziennikarka. Nazwiska uczestników powinny jednak zostać tajemnicą, jednak już teraz pojawiły się przecieki.

"Agent-Gwiazd" - znamy pierwsze nazwiska

Tym razem w "Agencie-Gwizdy" zobaczymy m.in. znanych i lubianych youtuberów. Osoba związana z produkcją zdradziła "Plotkowi", że TVN podpisał umowy z Angeliką Muchą znaną jako Littlemooonster96 oraz blogerem Damianem Kordasem, któremu sławę przyniosło zwycięstwo w 4. edycji "MasterChef". 

Teraz TVN stawia na młodych youtuberów. To oni mają być powiewem świeżości i wszyscy liczą, że przyciągną przed telewizory młodszą część widowni. Poza tym Littlemooonster96 jest jeszcze na fali popularności po udziale w "Tańcu gwiazdami". Ludzie ją pokochali. Z kolei Damian Kordas sprawdził się w "MasterChefie", a jego książki nieźle się sprzedają - powiedziała nami osoba pracująca przy programie. 

Kogo jeszcze zobaczymy w programie "Agent-Gwiazdy"?

W show mają pojawić się również twarze znane z telewizji. Portal "Pudelek.pl" donosi, że właśnie ruszyły zdjęcia do programu, a na lotnisku przed wylotem na plan "Agenta-Gwiazdy" widziana była Viola Kołakowska - aktorka i matka dzieci Tomasza Karolaka. Oprócz tego do samolotu miał wsiadać bokser Andrzej Gołota.

Natomiast Party.pl twierdzi, że w produkcji nie zabraknie też Rafała Jonkisza - przystojnego modela, który w 2015 roku zdobył tytuł Misstera Polski. 

Jak wam podobają się tacy uczestnicy? Myślicie, że sobie poradzą?

AG 

Zobacz wideo