"ŚOPW". Przemek chciał wzbudzić zazdrość w Martynie. Zaprosił na swoje urodziny byłą dziewczynę. "Jak mógł się obściskiwać z ex?"

Relacja Przemka i Martyny pogorszyła się. Wszystko przez plan Przemka, którym chciał wzbudzić zazdrość w żonie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Relacja Przemka i Martyny zdaje się nie zmieniać na lepsze. Przemek pogorszył ją na własne życzenie.

"ŚOPW". Relacja Martyny i Przemka

Martyna odwiedziła Przemka. Nie zamierza na razie się do niego wprowadzać, ale pojechała do Krakowa na urodziny męża. Choć jechała z wizją, jak może wyglądać akademik, w którym mieszka Przemek, lekko się zdziwiła. 25-latka wyznała przed kamerą, że nie rozumie, jak dorosły mężczyzna może mieszkać w takich warunkach. Również widzowie zwrócili na to uwagę.

Super warunki zaproponował swojej żonie. No naprawdę szok, że jeszcze nie przeniosła się do Krakowa. Może i on jest fajny na kumpla, ale żeby zostać mężem, powinien trochę dojrzeć.

"ŚOPW". Przemek obchodził urodziny

Przemek z okazji swoich urodzin zaplanował wyjście ze znajomymi do klubu. Zaprosił tam też... swoją byłą dziewczynę. Zrobił to celowo, aby wzbudzić zazdrość Martyny. Specjalnie ją ignorował i zabawiał rozmową byłą partnerkę. Kiedy w końcu poznał obie panie, Martyna po chwili wyszła do łazienki, żeby tylko nie spędzać z nimi czasu.

Wspólne imprezowanie z byłą dziewczyną Przemka rozzłościło Martynę. Jej nerwy rozumiał brat Przemka. Wyznał, że jego zachowanie nie jest na miejscu.

'ŚOPW''ŚOPW' screen/'ŚOPW'

Co za burak. Jak mógł się obściskiwać z ex? Ja na miejscu tej Martyny bym wyszła. Chociaż brat zachował się w porządku.
Przemek zabrał Martynę na imprezę, gdzie była jego ex. Nie no, fajnie.
Jak tak można? Zaprosić byłą by wzbudzić zazdrość? Nie no, porażka. Myślałam, że jednam ma ogarnięte w głowie, ale niestety wciąż tryb "student małolat".
Martyna, uciekaj!
Ten gość to porażka. Szkoda dziewczyny. On chyba chciał w telewizji zabłysnąć a nie znaleźć żonę.

Wierzycie, że tej parze uda się jeszcze naprawić ich relację?

MT

Więcej o: