"Lepiej późno niż wcale": Rafał Masny w biustonoszu. Później Krzysztof Hanke macał jego piersi

W 3. odcinku show "Lepiej późno niż wcale" zobaczyliśmy tańczącego z wachlarzem Krzysztofa Hanke. Uczestnicy byli również w SPA, a Rafała Masny postanowił zrobić kolegom żart.

Bohaterami programu "Lepiej późno niż wcale" są dojrzali aktorzy: Karol Strasburger, Krzysztof Hanke oraz Piotr Polk, a także sportowiec Władysław Kozakiewicz, którzy z Rafałem Masnym udali się w podróż do Azji. 

W 3. odcinku programu mężczyźni trafili do jednego z większych azjatyckich centrów odnowy biologicznej, uczyli się władać samurajskim mieczem i spotkali się z gejszami. 

"Lepiej późno niż wcale": walka mieczem 

Uczestnicy mieli nauczyć się walczyć mieczem, jednak ku ich zaskoczeniu, zamiast katany otrzymali... wachlarze! 

Ktoś mnie tu w konia robi - relacjonowała Strasburger, po tym kiedy dostał ozdobę. 

'Lepiej późno niż wcale''Lepiej późno niż wcale' Fot. Lepiej późno niż wcale/Facebook

Polacy mieli zatańczyć właśnie z wachlarzami. Zadanie to tak ich zaskoczyło, że nie potrafili powstrzymać się od śmiechu. Nie spoważnieli również wtedy, kiedy w końcu dostali do rąk wymarzone katany. 

Bałem się, że ktoś mi utnie ucho - żartował Krzysztof Hanke 

"Lepiej późno niż wcale": Krzysztof Hanke zaliczył wpadkę

Po treningu panowie udali się na kolację, gdzie przyjęły ich gejsze. Nieobeznany z tamtejszą tradycją Krzysztof Hanke, tak dobrze bawił się z jedną z gejsz, że w pewnym momencie ją... objął. 

Aktor popełnił w tym momencie ogromną gafę i być może obraził kobietę, która jednak nie dała nic po sobie poznać. Gwiazdor "Świętej wojny" nie wiedział wszak, że gejsz absolutnie nie można dotykać! 

'Lepiej późno niż wcale''Lepiej późno niż wcale' Screen 'Lepiej późno niż wcale'

Rafał Masny w biustonoszu 

Na koniec odcinka widzowie mogli zobaczyć, jak uczestnicy programu trafili do centrum odnowy biologicznej w Korei Południowej. 

Każdy z mężczyzn przeszedł inny zabieg. Nie wszyscy byli jednak zadowoleni z efektów. 

Myślałem, że wyjdę stamtąd jak jak Krzysztof Ibisz - wyznał zawiedziony Hanke. 

Jedynie Rafała Masy nie poddał się żadnemu zabiegowi. W czasie kiedy jego koledzy wypoczywali, on założył biustonosz, a później udawał, że powiększył sobie bust. 

'Lepiej późno niż wcale''Lepiej późno niż wcale' Screen 'Lepiej późno niż wcale'

Ten żart nie zakończył się jednak w tym momencie. Chwilę później widzowie byli świadkami, jak Krzysztof Hanke i Piotr Polk macają piersi youtubera i sprawdzają, czy te są prawdziwe. 

AG