"Rolnik szuka żony". Łukasz już ma faworytkę. Padło ważne wyznanie. Za to Jessica dała Krzysztofowi oryginalny prezent

"Rolnik szuka żony". Kandydatki przybyły do domów rolników. Łukasz ma już faworytkę i liczy na to, że uda im się stworzyć związek.

Ruszył kolejny etap programu "Rolnik szuka żony". Kobiety, które spodobały się rolnikom, przyjechały do ich domów, żeby walczyć o ich serca. Kilku rolników ma już swoje faworytki. Jeden z nich, Łukasz, mocno zauroczył się jedną z zaproszonych kobiet i przyznał, że pozostałe kandydatki nie mają u niego szans.

"Rolnik szuka żony". Łukasz już wie, kogo wybierze

Już podczas pierwszej randki mężczyzna wiedział, że Agata może stać się dla niego kimś ważnym. Nie ukrywał, że zrobiła na nim wrażenie i na jej widok mocniej bije mu serce. Gdy przyjechała do jego domu, mocno ją przytulił.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Tęskniłem za tobą - powiedział do niej wtedy.
Tak, czekałem na nią - dodał.

Pełen emocji przyznał, że jeszcze mocniej go zainteresowała i czuje się przy niej szczęśliwy:

To jest to - stwierdził.

Marta Manowska doradziła mu, żeby porozmawiał z dziewczynami i przyznał się im, że już dokonał wyboru. Pozostałe dwie dziewczyny robią sobie nadzieję i coraz bardziej zaczyna im zależeć na nim - zwłaszcza Paulinie, która nie ukrywa, że przy nim się więcej uśmiecha.

Za każdym razem, jak na niego patrzę, to uśmiech pojawia się coraz większy - wyznała.

Teraz nie był na to gotowy, ale być może tak się właśnie stanie i na oczach widzów będzie rodzić się pierwszy związek 5. edycji programu.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Jessica wręczyła prezent

W poprzednim odcinku w rozmowie Krzysztofa z dziewczynami pojawił się temat kajdanek. Jessica postanowiła więc wręczyć mu gadżet z różowym futerkiem. Jego mina zdradziła, co sobie pomyślał o oryginalnym prezencie.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Jak myślicie? Łukasz powinien przyznać się kobietom, że już się zakochał?

AW

.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.