Uczestniczka "Projekt Lady" zgłosiła się do "Top Model". Kiedyś mówiła o sobie "weekendowy żul", teraz chce być modelką

Magda Świderska z "Projekt Lady" postanowiła spróbować swoich sił w świecie modelingu. Uczestniczka popularnego reality show zgłosiła się do programu "Top Model".

Magda Świderska dała się poznać widzom TVN w drugiej edycji "Projekt Lady". Nie minęło dużo czasu od zakończenia trzeciego sezonu show z udziałem Magdaleny Rozenek, a dziewczyna postanowiła o sobie przypomnieć w innym programie.

Uczestniczka "Projekt Lady" zgłosiła się do "Top Model"

Czujni widzowie wypatrzyli dziewczynę w jednym z odcinków "Top Model". Magda Świderska zgłosiła się do "Top Model" skorzystała z możliwości wysłania na przesłuchanie filmu. Kiedy przedstawiała się widzom "Projekt Lady" tak brzmiał jej opis:

Magdalena to charakterna Ślązaczka. Mówi o sobie 'weekendowy żul'. Jest zadymiarą i lubi bójki na imprezach.

W krótkim przemówieniu powiedziała, że choć nie jest szczupłą drobinką, to chce udowodnić, że modelka może też nosić większe rozmiary:

Chciałabym pokazać, że modelka nie tylko może nosić rozmiar 34. Ja czuję się seksowna, nosząc rozmiar 38.

Magda Świderska prowadzi konto na Instagramie - ma tam aż 90 tys. obserwujących fanów. Dziewczyna często pracuje jako hostessa.

Nie wiemy jeszcze, czy Magda dostała się do następnego etapu programu, ale za to wiemy, że dziewczyna chętnie pokazuje na Instagramie roznegliżowane fotki.

 

Jak myślicie, ma szansę na karierę modelki?

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>