"M jak miłość" wróci do telewizji po wakacjach. Będzie się działo! Można już obejrzeć pierwszy zwiastun

"M jak miłość" już od 3 września będzie można obejrzeć na antenie TVP. Twórcy zagrzewają widzów pierwszym zwiastunem nadchodzącego sezonu.

"M jak miłość" skończyło się przed wakacjami dramatycznymi zwrotami akcji, widzowie więc w napięciu czekają na następne odcinki. Oto krótki przedsmak tego, co nas czeka.

"M jak miłość" - pierwszy zwiastun nowego sezonu

"M jak miłość" szykuje nam dużą dawkę emocji i zmian. TVP opublikowało pierwszy zwiastun i zadaje ważne pytania:

Czy Marcinowi uda się uratować Izę? Czy Marek zaakceptuje nowy związek Uli?

Już Mikołaj Roznerski opowiadał w te wakacje, że scenarzyści zaszaleli i wprowadzili dużo sensacyjnych wątków do fabuły.

Jest na co czekać. Jak pamiętamy, w ostatnim odcinku Artur (Tomasz Ciachorowski) wywiózł żonę Izę i córkę, Maję z Warszawy, by ukryć je przed Marcinem.

W nowych odcinkach Chodakowski (Mikołaj Roznerski) ruszy Izie na ratunek. Z pomocą Ani (Maria Pawłowska) będzie prowadził śledztwo, w trakcie którego podstępem spotka się z opiekunką Mai i poda się za kuzyna Skalskiej. Kobieta da się podejść i wygada się, że Iza mówiła o leśniczówce pod Łodzią. Marcin wyruszy na poszukiwania Izy. Ponoć Iza zapadnie w śpiączkę, a ich córką zaopiekuje się Marcin.

A to ciągle nie wszystkie nowości w serialu!

Barbara Mostowiak ma pojechać za granicę, co uczyni też Marek Mostowiak. Bracia Zduńscy się pokłócą się, kiedy Piotr odkryje, że Paweł wziął za pieniądze ślub z Gruzinką Katią. Do tego wszystkiego Kinga Zduńska zajdzie w ciążę z Piotrem.

Zniknie kilku bohaterów, ale wrócą też postaci grane przez Weronikę Rosati i Dominikę Ostałowską. Jednym zdaniem - będzie się działo!

Zobacz wideo

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Agora SA